10 stycznia - 1. Niedziela Zwykła - Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 1 NIEDZIELA ZWYKŁA. – Święto Chrztu Pańskiego.
 2. 15 stycznia – piątek o godz. 18.00 – Msza św. za zmarłego śp. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
 3.  Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 4.  Kancelaria parafialna czynna od godz. 8.30 do godz. 9.30.
 5. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na styczeń i „Gość Niedzielny” z filmem pt. „Faustyna”. Zachęcamy do nabycia i czytania.
 6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego serdecznie zapraszamy. Po Mszy św. o godz. 14.00 jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży Ruchu Światło-Życie.
 7. Dzisiaj o godz. 15.00 w Sali konferencyjnej spotkanie opłatkowe ministrantów, kandydatów i rodziców. Serdecznie zapraszamy.
 8. O godz. 19.15 nowenna do bł. Karoliny Kózkównej.
 9. Jutro w naszej parafii rozpoczyna się nowa edycja Kursu Alfa. Początek o godz. 19.00 w Sali konferencyjnej na plebanii. Chętnych serdecznie zapraszamy.
 10. 14 stycznia w czwartek zapraszamy do naszego kościoła na godz. 18.00 wszystkich uczestników pierwszego Kursu Alfa i wszystkich wiernych na Mszę św. i adorację Pana Jezusa.
 11. Ksiądz Proboszcz serdecznie dziękuje za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy i na konto, a także za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na budowę kościoła oraz za składaną makulaturę.
 12. Trwa kolęda - wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Bardzo proszę o ofiary na budowę kościoła. Dzisiaj do bloków przyjdą ministranci, aby przypomnieć o kolędzie.  Bardzo proszę o życzliwe potraktowanie ministrantów. Plan kolędy znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Jeśli ktoś zmienił adres zamieszkania, nie jest zapisany w parafii lub nie pasuje termin, a chciałby, żeby kapłan odwiedził z kolędą to prosimy zgłosić się do zakrystii po Mszy św. lub do kancelarii.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok