3 kwietnia - 2. Niedziela Wielkanocna - Ogłoszenia

  1. Dzisiaj jest 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA - święto MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
  2. Dzisiaj odbędzie się IV PIESZA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO w Białymstoku. Będzie ona wyrazem naszej wdzięczności za kanonizację Jana Pawła II. Główna Msza św. w Sanktuarium, wieńcząca pielgrzymowanie, będzie sprawowana pod przewodnictwem Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego, o godz. 15.00. Z naszej parafii chętni pielgrzymi wyruszą o godz. 13.00 pod przewodnictwem ks. Dariusza Łuczaja. Prosimy o zgłaszanie się do Ks. Dariusza.
  3. Jutro 4 kwietnia – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz Dzień Świętości ŻyciaMsze św. będą o godz. 7.0010.3016.30 i 18.00.
  4. 7 kwietnia – pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wieczornej godzina św. i spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego.
  5. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  6. W poniedziałek 11 kwietnia 2016 r. rozpocznie się w nasze Parafii trzecia edycja Kursu ALFA dla dorosłych. Kurs jest praktycznym wprowadzeniem do życia opartego na wierze. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, w poniedziałki o godz. 19.00 w Sali konferencyjnej na plebanii. Osoby zainteresowane mogą się zapisywać w kancelarii, ewentualnie pisać na specjalny adres mailowy, który znajdziemy na plakacie w przedsionku kościoła.
  7. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na kwiecień. Można nabyć przed kościołem.
  8. W najbliższy wtorek, 5 kwietnia rozpoczynamy malowanie kościoła. Od wtorku do soboty Msze św. będą odprawiane w kaplicy Św. O. Pio na plebanii.
  9. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoł oraz za makulaturę. W przyszłą niedzielę - drugą miesiąca - taca będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok