24 kwietnia - 5. Niedziela Wielkanocna - Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 5 NIEDZIELA WIELKANOCNAPapież Franciszek zwraca się do wszystkich wiernych Kościoła o pomoc humanitarną dla Ukrainy, dlatego dziś, kto może niech złoży dar do puszki przed kościołem.
 2. 25 kwietnia – poniedziałek – Święto św. Marka. Ewangelisty.W tym dniu przypadają imieniny Diakona Marka. O godz. 18.00 Msza św. w int. Diakona Marka. Złożymy życzenia. Serdecznie zapraszamy.
 3. 26 kwietnia – wtorek – Uroczystość św. Jerzego, Męczennika, Głównego Patrona Archidiecezji Białostockiej i Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.
 4. 29 kwietnia – piątek – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła,Patronki Europy oraz dzień Męczenników Duchownych Polskich z czasów drugiej wojny światowej.
 5. 29 kwietnia – piątek – przypada trzydziesta siódma rocznica święceń biskupich J.E. Ks. Arcybiskupa prof. dr. hab. Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego. Módlmy się w intencji Ks. Arcybiskupa Metropolity.
 6. Pielgrzymowanie Szlakiem bł. Ks. Michała Sopoćki (28 kwietnia, początek godz. 18.00 – kościół św. Rocha).
 7. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynają się katechezy przedmałżeńskie. O godz. 18.00 Msza św., następnie spotkanie w sali konferencyjnej na plebanii.
 8. W przyszłą niedzielę 1 maja rozpoczyna się nabożeństwo majowe. Początek o godz. 17.30.
 9. W przyszłą niedzielę pierwszego maja o godz. 10.30 będzie uroczysta Msza św. i wprowadzenie do naszego kościoła relikwii bł. Jerzego Popiełuszki, Kapłana, Męczennika. Serdeczne zapraszamy. 
 10. Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku organizuje Pielgrzymkę: Gietrzwałd i Święta Lipka w dniach 2 i 3 maja br.. koszt 140zł. Zapisy w zakrystii kościoła Zmartwychwstania Pańskiego. Plakat o pielgrzymce znajduje się na tablicy ogłoszeń. 
 11. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła oraz za składaną makulaturę. Składa również podziękowania rodzicom dzieci, które przystąpiły do bierzmowania - za złożenie ofiary na budowę kościoła w kwocie 4000zł. Serdeczne Bóg zapłać. Trwają prace na nowym kościele. 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok