21 sierpnia - 21. Niedziela Zwykła - Ogłoszenia

  1. Dzisiaj jest 21 NIEDZIELA ZWYKŁA. Dzisiaj nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin o godz. 17.30.
  2. 22.08 – poniedziałek – kalendarzowa uroczystość NMP Królowej Rodzin. Msze św. będą o godz. 7.00 i 18.00UROCZYSTOŚĆ – ODPUST – NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ RODZIN PATRONKI naszej parafii będzie w przyszłą niedzielę 28 sierpnia. Główna Msza św. o godz. 12.00. Po Mszy św. procesja eucharystyczna. Weźmy czynny udział w tej dorocznej uroczystości. Zachęcamy do sakramentu pokuty i Komunii św. W tym dniu można będzie uzyskać odpust zupełny. Zaprośmy swoje rodziny, znajomych z innych parafii. Można będzie nabyć obrazy Matki Bożej Królowej Rodzin.
  3. Trwa nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin. Od poniedziałku do soboty włącznie po wieczornej Mszy św.. W piątek o godz. 17.30.
  4. 24.08 – środa – Święto św. Bartłomieja, Apostoła.
  5. 26.08 – piątek – Uroczystość NMP Częstochowskiej. Patronalne święto Pomocników Maryi Matki KościołaMsze św. będą o godz. 7.0010.30 i 18.00. Z racji uroczystości w tym dniu nie ma postu. Można spożywać pokarmy mięsne. W tym dniu kancelaria parafialna nieczynna.
  6. 27.08 – sobota –Wspomnienie św. Moniki.
  7. Dziękuję za ofiary na budowę kościoła składane w kancelarii i na konto. W ubiegłą niedzielę na tacę na budowę kościoła złożono: 6877,23 zł. i 1$. Serdecznie dziękuję. Dziękuję za makulaturę i za nakrętki.
  8. Dzisiaj żegnamy Ks. mgr. Piotra Kobeszko. Na mocy dekretu Ks. Abpa Edwarda Ozorowskiego Metropolity Białostockiego Ks. Piotr zostaje przeniesiony do parafii pw. NMP Matki Miłosierdzia w Wasilkowie oraz zostaje powołany na dyrektora Centrum Pomocy Caritas w Czarnej Białostockiej, w skład którego wchodzą: Katolicki Ośrodek Wychowania i Terapii Uzależnień „Metanoia”; Centrum Integracji Społecznej dla osób bezrobotnych oraz powstający Dom Rekolekcyjno - Szkoleniowy. Ks. Piotr w naszej parafii pracował przez 9 lat. Dziękuję bardzo Ks. Piotrowi za wieloletnią pracę duszpasterską. Życzę Ks. Piotrowi Bożego błogosławieństwa, zdrowia i szczególnej opieki Matki Bożej Królowej Rodzin w parafii w Wasilkowie, w Centrum Pomocy Caritas w Czarnej Białostockiej i ukończenia doktoratu. Mam nadzieję, że kiedyś ks. Piotr powróci do nas.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok