9 października - 28. Niedziela Zwykła - Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 28 NIEDZIELA ZWYKŁA. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.20.
 2. 11.10 – wtorek – Wspomnienie św. Jana XXIII, Papieża.
 3. 13.10 – czwartek – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, Kapłana.
 4. 14.10 – piątek – Dzień Edukacji Narodowej. Módlimy się za nauczycieli i wychowawców.
 5. 15.10 – sobota – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa. O godz. 18.00 – Msza św. za zmarłego ś.p. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
 6. Nabożeństwo różańcowe w sobotę o godz. 18.50, w niedzielę o godz. 17.20, w pozostałe dni powszednie o godz. 18.30; dla dzieci od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 17.00.
 7. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30 połączona z różańcem.
 8. W poniedziałek 10 października 2016 r. rozpocznie się w naszej parafii kolejna edycja Kursu ALFA dla dorosłych. Spotkania raz w tygodniu w poniedziałki o godz. 19.00 w sali konferencyjnej na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
 9. Na wypominki – modlitwy za zmarłych przyjmujemy w starej kancelarii przy zakrystii po każdej Mszy św., a także w kancelarii na plebanii. Wypominki będą od 3 listopada. Na stoliku za ławkami są kartki na wypominki. Prosimy wziąć kartkę i na niej wypisać zmarłych.
 10. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 11. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na październik. Można nabyć przed kościołem.
 12. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła, za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na budowę naszego kościoła oraz za makulaturę i nakrętki. Serdeczne Bóg zapłać!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok