12 marca - 2. Niedziela Wielkiego Postu - Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. O godz. 17.20 – Gorzkie Żale.
 2. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 3. 13 marca – poniedziałek – czwarta rocznica wyboru papieża Franciszka. Módlmy się za Ojca Świętego.
 4. 18 marca – sobota - Dzień Imienin Księdza Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego. W tym dniu w Katedrze Białostockiej  o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ks. Arcybiskupa. Polecajmy Bogu w modlitwie Najdostojniejszego Solenizanta.
 5. W przyszłą niedzielę 19 marca dzień imienin Ks. Bogdana.  Bardzo serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00. Będziemy się modlić w intencji Ks. Bogdana i złożymy życzenia.
 6. 15 marca – środa – o godz. 18.00 Msza św. za zmarłego ś.p. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
 7. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla wszystkich w piątek o godz. 18.30, dla młodzieży w sobotę o godz. 18.40. dla dzieci - wtorek o godz. 17.00.   Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.20, we wtorek o godz. 18.30.
 8. 15 marca w środę po wieczornym nabożeństwie ks. proboszcz zaprasza na spotkanie lektorów. Spotkanie odbędzie się na plebanii.
 9. Zapraszamy na przedstawienie wielkopostne p.t. „Upadek i powstanie” przygotowane przez Ks. Tadeusza i młodzież naszej parafii. Przedstawienie będzie wystawiane w najbliższa sobotę 18 marca po drodze krzyżowej ok. 19.15, oraz w niedzielę 19 marca po ostatniej Mszy św. ok. 20.15. Informacje są też na plakatach. Serdecznie zapraszamy.
 10. W drodze krzyżowej 18 marca uczestniczą uczniowie z klas pierwszych gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania. Prosimy rodziców o przypomnienie swoim dzieciom o drodze krzyżowej.
 11. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła, składaną makulaturę i nakrętki oraz za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła.
 12. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszki na misje.
 13. Już kolejny rok możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku w rozliczeniu PIT za 2016 rok.  Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku – to nic nie kosztuje!”. Można przynosić do Biblioteki Parafialnej w niedzielę w godzinach od 11.30 do 14.00. Rozliczenia będą weryfikowane przez wykwalifikowane osoby. Zachęcamy do rozliczania się również emerytów i rencistów. Dziękujemy i prosimy o wsparcie.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok