27 sierpnia - Uroczystość NMP Królowej Rodzin - Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest w naszej parafii UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYIPANYY KRÓLOWEJ RODZIN – ODPUST. Uroczysta suma o godz. 12.00. Po Mszy św. procesja eucharystyczna. Dzisiaj można nabyć obrazy Matki Bożej Królowej Rodzin. Od przyszłej niedzieli Msze św. będą odprawiane o godz.: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 14.00, 18.00, 19.30. Od 1 września w dni powszednie Msze św. są o godz. 6.30, 7.00 i 18.00.
 2. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 3. 1 września – pierwszy piątek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 7.00, 18.00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30, po południu od godz. 17.30. Od godz. 9.00 księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych.
 4. 2 września – pierwsza sobota miesiąca – Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00.
 5. 9 września – sobota – piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Krypnie. Można zapisywać się w kancelarii przy zakrystii po każdej Mszy św.
 6. W przyszłą niedzielę pierwszą miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 – nieszpory i procesja eucharystyczna.
 7. Msza św. z okazji 78 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i obrony Białegostoku w Kampanii Wrześniowej roku 1939, odprawiona zostanie w piątek 1 września br., o godz. 17.00, w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku. Zapraszamy do uczestnictwa.
 8. Zapraszamy dzieci z naszej scholi na próbę, która odbędzie się w następną niedzielę 3 września o godz. 9.30 w sali na plebanii. Na stoisku przy kościele można nabyć obrazy Matki Bożej Królowej Rodzin i rękodzieła wykonane przez naszych parafian.
 9. Jest czasopismo: „Gość Niedzielny” z filmem: „Misja”. Można nabyć przed kościołem.
 10. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki. Dziękujemy tym wszystkim, którzy zakupili wyprawki szkolne uczniom naszych szkół.
 11. Na mocy dekretu Ks. Abpa Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego do naszej parafii zostali skierowani nowi księża wikariusze: Ks. mgr Marcin Rydzewski, który był wikariuszem w parafii św. Jana Ap. i Ew. w Knyszynie, Ks. mgr Adrian Karwowski – neoprezbiter. Jest to Jego pierwsza parafia. Na mocy dekretu Ks. Abpa Tadeusza Wojdy do naszej parafii wraca Ks. mgr Piotr Kobeszko jako rezydent. Bardzo serdecznie witamy w naszej parafii. Życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki M.B.Kr.R. i owocnej posługi duszpasterskiej. Proszę wszystkich parafian, abyście serdecznie przyjęli nowych Księży wikariuszy i Ks. Piotra i otaczali życzliwością i modlitwą.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok