8 października - 27. Niedziela zwykła - ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 27 NIEDZIELA ZWYKŁA. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.20.
 2. 1.10 – środa – Wspomnienie św. Jana XXIII, Papieża.
 3. 13.10 – piątek – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, Kapłana.
 4. 13.10 – piątek- po wieczornej Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Przynosimy na procesję świece.
 5. 14.10 – sobota– Dzień Edukacji Narodowej. Módlmy się za nauczycieli i wychowawców.
 6. 15.10 – niedziela o godz. 18.00 – Msza św. za zmarłego ś.p. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
 7. Poświęcenie różańców dla dzieci klas III: 10.10 g. 18.00 SP nr 16; 11.10 - g. 18.00 – SP nr 12 klasy 3 a, b, c, e, f, i; 12.10 g. 18.00 - SP nr 12 klasy 3 d, g, h, j.
 8. Nabożeństwo różańcowe w sobotę o godz. 18.50, w niedzielę o godz. 17.20, w pozostałe dni powszednie o godz. 18.30; dla dzieci od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 17.00.
 9. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30 połączona z różańcem.
 10. W poniedziałek 9 października 2017 r. rozpocznie się w naszej parafii kolejna edycja Kursu ALFA dla dorosłych. Spotkania raz w tygodniu w poniedziałki o godz. 19.00 w sali konferencyjnej na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
 11. Na wypominki – modlitwy za zmarłych przyjmujemy w starej kancelarii przy zakrystii po każdej Mszy św., a także w kancelarii na plebanii. Wypominki będą od 3 listopada. Na stoliku za ławkami są kartki na wypominki. Prosimy wziąć kartkę i na niej wypisać zmarłych.
 12. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 13. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na październik i „Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
 14. Serdecznie zapraszamy na sztukę teatralną pt. „Objawienia Fatimskie”, która będzie wystawiana w białostockim kinie Ton w dniach 8,10,11 i 15 października. Sztuka została przygotowana przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 16 pod opiekę Ks. Tadeusza i Pani Ireny Kardasz – katechetki. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach przy głównym wejściu do kościoła.
 15. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Białymstoku przystąpiło do kolejnej edycji pomocy żywnościowej FEAD. Uczestnikami tego programu mogą być osoby, których miesięczny dochód netto nie przekracza: 1268zł dla osoby samotnie gospodarującej i 1028zł dla osoby w rodzinie. Szczegółowe informacje w siedzibie przy ul. Pietkiewicza 1 w godz. od 9.00 do 16.00.
 16. Można zagłosować na rozbudowę Bulwarów św. Jana Teologa na Bacieczkach. Projekt NR M. 16. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
 17. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na budowę naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać!. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok