25 marca - Niedziela Palmowa - ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest NIEDZIELA PALMOWA, czyli MĘKI PAŃSKIEJ. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Uroczyste poświęcenie palm i procesja o godz. 10.30. Gorzkie Żale o godz. 17.20.
 2. W tygodniu: Droga Krzyżowa dla dzieci – wtorek o godz. 17.00, Gorzkie Żale – wtorek o godz. 18.30.
 3. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 4. W Wielki Czwartek o godz. 9.00 – Msza św. Krzyżma w Bazylice Metropolitalnej. Zachęcamy wiernych i ministrantów do udziału w tej uroczystości. W Wielki Czwartek nie będzie Mszy św. z rana.
 5. W Wielki Piątek i w Wielką Sobotę na godz. 9.00 młodzież oazowa zaprasza na modlitwę brewiarzową. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą wspólnie modlić się Liturgią Godzin.
 6. Spowiedź św. w dni powszednie do środy włącznie rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.30. Wszystkie formalności z chrztami prosimy załatwić do środy włącznie. Od Wielkiego Czwartku do Poniedziałku Wielkanocnego włącznie kancelaria nie będzie czynna.
 7. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
 8. W niedzielę Miłosierdzia, 8 kwietnia 2018 r., odbędzie się IV PIESZA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO w Białymstoku. Główna Msza św. w Sanktuarium, wieńcząca pielgrzymowanie, będzie sprawowana pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego, o godz. 15.00. Z naszej parafii chętni pielgrzymi wyruszą o godz. 13.00 pod przewodnictwem ks. Adriana Karwowskiego. Prosimy o zgłaszanie się do Ks. Adriana.
 9. Można nabyć świece „Paschaliki” w cenie 10zł. Mogą one posłużyć do Liturgii Wigilii Paschalnej oraz śniadania Wielkanocnego.
 10. W parafii są ludzie chorzy i w starszym wieku, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Proszę zgłosić, kto chciałby skorzystać ze spowiedzi i Komunii Św. W środę – 28 marca księża będą odwiedzać chorych z Panem Bogiem.
 11. Są czasopisma: „Gość Niedzielny” i „Mały gość Niedzielny” w cenie 5 zł.
 12. Rozpoczęliśmy Seminarium Odnowy Wiary w naszej parafii. Po świętach, w środę – 4 kwietnia – Mszą św. o godz. 18.00. rozpoczynamy kolejne spotkanie. Po Mszy św. w kaplicy na plebanii jest wspólna modlitwa, konferencja i dzielenie się Słowem Bożym. Serdecznie zachęcamy do udziału. Za ławkami na stoliku znajdują się karty uczestnictwa. Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w kolejnych spotkaniach i nie ma komu powierzyć opieki nad dziećmi wieczorem, to jest ona zapewniona na czas spotkania. Zapraszamy jeszcze raz do uczestnictwa.
 13. W ostatnią sobotę zakończyliśmy spotkania formacyjne dla młodzieży, która przyjmie w tym roku sakrament bierzmowania. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 12 kwietnia w czwartek o godz. 18.00. Sakramentu udzieli Ks. Abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki.
 14. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za makulaturę i nakrętki.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok