1 kwietnia - Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego - ogłoszenia

  1. Dzisiaj jest NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO. Następne Msze św. będą o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 18.00.
  2. Jutro drugi dzień świąteczny – Wielkanocny Poniedziałek. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 14.00 i 19.30. Ofiary na tacę w drugi dzień Wielkanocy przeznaczone są na KUL.
  3. Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez osiem dni (oktawa). Bierzmy udział we Mszach św. poszczególnych dni oktawy. W najbliższy piątek nie ma postu.
  4. Nowenny do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz.17.30.
  5. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego. W dni powszednie po wieczornej Mszy św. W następną niedzielę (Przewodnią) w naszej Archidiecezji Białostockiej Uroczystość Bożego Miłosierdzia.
  6. W niedzielę Miłosierdzia, 8 kwietnia 2018 r. odbędzie się PIESZA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO w Białymstoku. Główna Msza św. w Sanktuarium, wieńcząca pielgrzymowanie, będzie sprawowana pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego, o godz. 15.00. Z naszej parafii chętni pielgrzymi wyruszą o godz. 13.00 pod przewodnictwem ks. Adriana.
  7. Dziękujemy Ks. Marcinowi oraz Wspólnotom „Odnowa w Duchu Świętym” i „Seminarium Odnowy Wiary” za przygotowanie ciemnicy. Ks Adrianowi oraz ministrantom i młodzieży oazowej za przygotowanie grobu Pańskiego. Ks. Henrykowi, Ks. Bogdanowi, Ks. Piotrowi, Ks. Tadeuszowi, Ks. Marcinowi, Ks. Adrianowi za posługę duszpasterską szczególnie podczas Triduum Paschalnego, ministrantom, scholi i wspólnotom za przygotowanie liturgiczne Triduum Paschalnego. Dziękujemy Krzysztofowi i Sebastianowi za posługę w całym Wielkim Tygodniu. Dziękujemy Panu organiście za oprawę muzyczną. Dziękujemy chórowi parafialnemu na czele z panią dyrygent za śpiew w Wielki Piątek, Paniom Danucie i Teresie za przygotowanie kościoła. Paniom katechetkom za przygotowanie procesji i wszystkim za udział w procesji.
  8. Osoby, które chciałyby pogłębić swoją wiarę, zapraszamy na nową edycję Kursu Alfa, która rozpocznie się w poniedziałek 9 kwietnia o godz. 19.00 w sali konferencyjnej na plebanii. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  9. W środę 4 kwietnia Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się kolejne spotkanie Seminarium Odnowy Wiary. Serdecznie zapraszamy.
  10. Dziękujemy bardzo za ofiary na budowę kościoła. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, taca będzie przeznaczona na budowę naszego Kościoła. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki.

Weselmy się i radujmy, bo zmartwychwstał Pan prawdziwie! Niech radość wielkanocnego poranka dotrze do serc wszystkich parafian i serc wszystkich gości. My kapłani życzymy wszystkim od Zmartwychwstałego Chrystusa: błogosławieństwa, zdrowia, radości, pokoju, spokojnych Świąt Wielkanocnych, miłości w rodzinach, w sąsiedztwie, miejscu pracy. Głośmy, że zmartwychwstał Pan. Alleluja!!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok