19 sierpnia - 20. Niedziela zwykła - ogłoszenia

  1. Dzisiaj jest 20 NIEDZIELA ZWYKŁA. Dzisiaj nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin o godz. 17.30.
  2. 22.08 – środa – kalendarzowa uroczystość NMP Królowej Rodzin. Msze św. będą o godz. 7.00 i 18.00. UROCZYSTOŚĆ – ODPUST – NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ RODZIN PATRONKI naszej parafii będzie w przyszłą niedzielę 26 sierpnia. Główna Msza św. o godz. 12.00. Po Mszy św. procesja eucharystyczna. Kazania odpustowe wygłosi Ks. Maciej Słyż – misjonarz z Peru. Po każdej Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszki na misje w Peru. Weźmy czynny udział w tej dorocznej uroczystości. Zachęcamy do sakramentu pokuty i Komunii św. W tym dniu można będzie uzyskać odpust zupełny. Zaprośmy swoje rodziny, znajomych z innych parafii. Można będzie nabyć rękodzieła wykonane przez naszych parafian.
  3. Trwa nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin. Od poniedziałku do piątku włącznie po wieczornej Mszy św..
  4. 24.08 – czwartek – Święto św. Bartłomieja, Apostoła.
  5. Jest czasopismo katolickie: „Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
  6. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła składane w kancelarii i na konto. W ubiegłą niedzielę na tacę na budowę kościoła złożono: 8364,39zł. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki. Dziękujemy bardzo Panom: Józefowi Wróblewskiemu, Krzysztofowi Wróblewskiemu, Zdzisławowi Mogielnickiemu, Karolowi Wyszyńskiemu i Jakubowi Babińskiemu za impregnowanie desek.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok