Pomoc Caritas

caritas

Pod opieką naszego parafialnego Caritas znajduje się obecnie 42 podopiecznych z naszej wspólnoty parafialnej. Potrzebujemy Waszej pomocy w zorganizowaniu żywności, tym którzy jej potrzebują. Jest duża potrzeba żywności, suchej, długoterminowej, jeśli przy Waszej pomocy uda nam się ją pozyskać to pomożemy ten sposób naszym podopiecznym zmniejszyć koszty codziennego utrzymania i umożliwimy im zaoszczędzone w ten sposób środki przeznaczyć m. in. na niezbędne leki.

Jak możesz pomóc?

Przekaż fundusze na zakup produktów na konto parafialne:

05 1020 1332 0000 1402 0026 3749
Z DOPISKIEM: POMOC CARITAS.

Parafialny zespół CARITAS

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok