Uroczystość NMP Królowej Rodzin - ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXI Niedziela Zwykła - Uroczystość NMP Królowej Rodzin - 23.08.2020 r.

 1. Dzisiaj jest w naszej parafii UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ RODZIN. Homilie głosi o. Krzysztof Pałys OP.
 2. W tym tygodniu:
  • 24.08 – poniedziałek – Święto św. Bartłomieja Apostoła
  • 26.08 – środa – Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7:00, 10:30, 18:00.
  • 27.08 – czwartek – Wspomnienie św. Moniki
  • 28.08 – piątek – Wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła
  • 29.08 – sobota – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
 3. Serdecznie dziękujemy p. Łukaszowi (naszemu organiście) oraz wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie i śpiew Akatystu oraz w posługę liturgiczną podczas tego nabożeństwa.
 4. Dziś po Mszy św. odbywa się zapowiadana zbiórka ofiar na leczenie Nikodema, który walczy z chorobą SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Za każdy dar modlitwy oraz gest życzliwości i złożoną ofiarę w imieniu rodziny bardzo dziękuję.
 5. Dziękujemy wszystkim za okazywaną życzliwość, za złożoną ofiarę na kwiaty do ołtarza i Matki Bożej, za złożone ofiary na budowę Kościoła w wysokości 1100 zł, oraz wykonane prace porządkowe związane z przygotowaniem odpustu.
 6. Wszystkim gościom i parafianom życzymy błogosławionych owoców odpustu parafialnego oraz dobrego tygodnia.

Wasi duszpasterze.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł:
+ Tadeusz Zalewski l. 65
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok