10 stycznia - Święto Chrztu Pańskiego - ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - NIEDZIELA 10.01.2021 r.

 1. 10. 01. 2021 – NiedzielaŚwięto Chrztu Pańskiego. Zakończenie okresu Bożego Narodzenia.
 2. Informacje o terminach sprawowanych Mszy świętych kolędowych w int. parafian wraz ze słowem Księdza Proboszcza w najbliższym czasie trafią do skrzynek pocztowych naszych parafian. Na miarę możliwości zapraszamy do wspólnej modlitwy. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie możemy być obecni, pozostańmy wówczas razem w duchowej łączności w tym czasie.
 3. Przypominamy, że w naszej parafii realizujemy ciekawy projekt ekologiczny zainspirowany Encykliką Papieża Franciszka: LAUDATO SI. W ramach projektu w najbliższym czasie zapraszamy na ciekawe warsztaty:
  ✅ Wiem co jem - moje nawyki żywieniowe.
  ✅ Wiem czym się otaczam - moje codzienne nawyki w domu i jego otoczeniu.
  Warsztaty poprowadzą wykwalifikowane osoby a szczegółowe informacje i sposób zapisów znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii oraz facebooku.
  Przypominamy też o trwającym konkursie pt. „Ekotroska w mojej rodzinie”. Wystarczy wykonać pracę plastyczną (plakat, praca plastyczna A3 lub A4, grafika) lub poetycką (wiersz) przedstawiające pomysły na ekologiczne działania w Waszym domu i złożyć je do 31.01.2021r w kancelarii parafialnej. Na uczestników czekają ciekawe nagrody.
 4. Dziękujemy za życzliwość, dobre spotkania kolędowe i wspólną modlitwę w minionym tygodniu. Dziękujemy za ofiary złożone na dzisiejszą tacę przeznaczone na fundusz budowy kościoła.
 5. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii życzymy sił i zdrowia. Szczęść Boże.

Wasi duszpasterze

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł:
Śp. + Arkadiusz Markowski l. 86
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Przypominamy i prosimy, aby stosować się do zaleceń sanitarnych: ilości osób obecnych na nabożeństwach, pilnowania dystansu, zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji dłoni. Osoby z objawami infekcji prosimy o pozostawanie w domach. Osoby korzystające z dyspensy zapraszamy do uczestnictwa i łączności poprzez transmisje Mszy św. w niedzielę o godz. 9:00 i 12:00 za pośrednictwem strony internetowej oraz parafialnego facebooka. W niedzielę w godz. 15:00 – 18:00 istnieje możliwość indywidualnej modlitwy i adoracji Najśw. Sakramentu oraz przyjęcia Komunii św. co pół godziny. Zachęcamy osoby, które uczestniczą w eucharystii za pośrednictwem mediów o skorzystanie z możliwości przyjęcia komunii świętej w tym czasie.

GRAFIK - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 10.01.2021 r.

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

7:00 Ks. Stanisław Ks. Daniel, ks. Proboszcz
9:00 Ks. Daniel Ks. Adrian, ks. Stanisław, ks. Proboszcz
10:30 Ks. Adrian ks. Tomasz, ks. Stanisław, ks. Daniel
12:00 Ks. Tomasz ks. Stanisław, ks. Daniel, Ks. Adrian
14:00 Ks. Proboszcz ks. Paweł, ks. Tomasz

15:00 – 18:00

Adoracja Najsw. Sakramentu i możliwość przyjęcia komunii św. (co pół godziny).

18:00 Ks. Paweł ks. Proboszcz, ks. Tomasz
19:30 Ks. Proboszcz Ks. Tomasz, ks. Paweł

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok