9 maja - VI Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 9 maja 2021 r. - VI Niedziela Wielkanocna

 1. 09.05. – VI Niedziela Wielkanocna.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w dniu dzisiejszym w godz. 15:00 – 18:00 z możliwością przyjęcia komunii św. o godz. 15:00.
  • Nabożeństwo majowe o godz. 17:30.
  Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na fundusz budowy naszego kościoła.
 2. 13.05. – Czwartek – Wspomnienie NMP z Fatimy. Po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo Fatimskie połączone z nabożeństwem majowym a następnie kolejna konferencja z cyklu: „Modlitwa osobista”.
 3. Nabożeństwo majowe w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18:00, w sobotę i niedzielę o godz. 17:30. W maju Nowenna do NMP Królowej Rodzin we środy jest połączona z nabożeństwem majowym.
 4. 14.05. – piątek – Święto Św. Macieja Apostoła.
 5. 15.05. – sobota – Odbędą się uroczystości I Komunii św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 16. Otoczmy te dzieci oraz ich rodziny naszą modlitwą.
 6. 16.05. – niedziela – przypada 17 r. kanonizacji św. Joanny Beretta Molla. W tym dniu o godz. 14:00 Msza św., która rozpocznie cykl konferencji pt. NIOSĄCA ŻYCIE, które odbędą się w trzech terminach: 16.05, 23.05 i 30.05. Motywem przewodnim spotkań jest ŻYCIE - bezcenny dar Boży. Konferencje będą się odbywały z udziałem specjalistów z zakresu medycyny, a także z udziałem gości specjalnych prezentujących naukę Kościoła Katolickiego w codziennym życiu wielodzietnych rodzin. Spotkania z konferencją i dyskusją będą odbywały się w sali konferencyjnej w domu parafialnym i kierowane są do kobiet i ich rodzin. Zgłoszenia udziału w konferencji można dokonać drogą internetową. Szczegóły na naszym parafialnym facebooku. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Dobry Moment, któremu patronuje św. Joanna.
 7. Stowarzyszenie Rodzina na Plus zaprasza na warsztaty z rękodzieła, które odbywają się w każdą sobotę w godz. 8:00 – 11:00 w domu parafialnym.
 8. Dziękujemy za złożone w minionym tygodniu ofiary na budowę kościoła, w kancelarii i na konto złożyliśmy 1090 zł. Rodzice dzieci, które wczoraj przyjęły I komunię św. złożyli dar 2550 zł na budowę świątyni. Dziękujemy również za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na ten cel.
 9. Życzmy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Otaczamy Was modlitwą

Wasi duszpasterze

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła:

Śp. + Barbara Elżbieta Dudaryk l. 89

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok