5 września - XXIII Niedziela Zwykła - Ogłoszenia

05.09.2021 r. - XXIII Niedziela Zwykła

W tym tygodniu:

  1. 5 września – niedziela – I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:00 nieszpory eucharystyczne oraz procesja. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na potrzeby archidiecezji. Po Mszach św. zbiórka ofiar na pomoc Afgańczykom w ramach akcji Caritas Polska.

  2. 6 września – poniedziałek – Różaniec męska sprawa. Zapraszamy mężczyzn do wspólnej modlitwy o godzinie 20:00.

  3. 8 września – środa – Święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 6:30, 7:00 i 18:00. Nowenna do NMP Królowej Rodzin o godz. 17:30.

  4. 9 września – czwartek – Ks. Tomasz serdecznie zaprasza ministrantów wraz z rodzicami na pierwsze spotkanie w nowym roku formacyjnym. O godz. 18:00 Msza św. i następnie spotkanie w domu parafialnym.

  5. 12 września – niedziela – Zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz. 10:30 i poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

  6. Przypominamy, że próby scholi odbywają się w soboty o godz. 10:00 w domu parafialnym oraz w niedzielę o godz. 9:45 i następnie oprawa Mszy św. o godz. 10:30.

  7. Serdecznie zapraszamy do przygotowania Akatystu ku czci św. Józefa pod kierunkiem p. Łukasza (naszego organisty). Próby będą odbywały się we czwartki po wieczornej Mszy św. W minionym tygodniu dotarła do nas figura św. Józefa. Obecnie trwają prace nad ołtarzem do kaplicy bocznej w której zostanie umieszczona. W ostatnim tygodniu września będziemy przeżywali duchowe przygotowanie i wprowadzenie figury do naszej świątyni. Szczegóły podamy w późniejszym terminie.

  8. W ramach działającej w naszej parafii Spiżarni dla Ubogich organizujemy akcję „Przetwarzamy dobro”. Prosimy o podzielenie się przetworami, które przygotowywaliśmy na rzecz podopiecznych naszego parafialnego Caritas. Zachęcamy by po Mszy św. zabrać ze sobą specjalnie przygotowany w ramach akcji słoiczek a w następną niedzielę przynieść przetwory, którymi możemy się podzielić. Prosimy by przetwory były opisane: rodzaj i data przygotowania. „Tylko w ubogich, możemy Bogu coś podarować”.

  9. Serdecznie dziękujemy okazywaną życzliwość i troskę. Dziękujmy za ofiary na budowę kościoła w minionym tygodniu złożyliśmy 1100 zł. W przyszłą niedzielę ofiary które złożymy na tacę będą przeznaczone na fundusz budowy naszej świątyni. Trwają prace na wieży kościoła. Prosimy o modlitwę w tej intencji.

  10. Życzymy Wam dobrego tygodnia, potrzebnych sił i łask.

Wasi duszpasterze

05.09.2021 r. - XXIII Niedziela Zwykła - Grafik

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

7:00

ks. Proboszcz

ks. Adrian, ks. Stanisław

9:00

Ks. Daniel

Ks. Tomasz, ks. Proboszcz

Ks. Stanisław

Ks. Adrian

10:30

Ks. Tomasz

Ks. Adrian, ks. Proboszcz, ks. Daniel

12:00

Ks. Daniel

ks. Proboszcz, ks. Tomasz

Ks. Maciej

14:00

Ks. Tomasz

Ks. Maciej, ks. Proboszcz

18:00

Ks. Maciej

Ks. Proboszcz, ks. Stanisław

19:30

Ks. Proboszcz

Ks. Stanisław, ks. Maciej

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok