21 listopada - XXXIV Niedziela zwykła - ogłoszenia

21.11.2021 r. – XXXIV Niedziela Zwykła

 1. 21.11. – Niedziela – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia.
  Zapraszamy również w dniu dzisiejszym na godz. 17:15 na modlitwę różańcową w int. Ojczyzny o pokój i bezpieczeństwo oraz o potrzebne łaski i Boże błog. służbom mundurowym.
 2. 22.11. – poniedziałekWspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy
 3. 24.11. – wtorekWspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac, Prezbitera i Towarzyszy
 4. Trwa nasza zbiórka żywności dla ubogich z naszej parafii. Zachęcamy jak co roku, do pomocy w zaopatrzeniu ubogich naszej parafii w niezbędne produkty żywnościowe. Na stolikach za ławkami są przygotowane tradycyjne „torby samarytanki” które możemy wypełnić naszymi darami. Tradycyjnie prosimy, aby składać je przed ołtarzem do niedzieli 12 grudnia. Możemy również przekazać na ten cel środki finansowe poprzez konto parafialne z dopiskiem Pomoc Caritas lub składając w kopercie do czerwonej skarbony Caritas znajdującej się na końcu kościoła. W ubiegłym tygodniu na konto na ten cel złożyliśmy 580 zł.
 5. 25.11. – środa – Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 i wspólną modlitwę Nowenną Otrzyj Matce łzy, uratuj Ojcu Syna połączoną z Nowenną do NMP Królowej Rodzin.
 6. W przyszłą niedzielę 28 listopada rozpoczynamy czas adwentu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Wigilię Adwentu w najbliższą sobotę 27 listopada – o godz. 18:00 Msza św., a następnie Liturgia Godzin. Pragniemy poprzez tą wspólną modlitwę wejść w ten czas oczekiwania.
 7. Dziękujemy Wam za okazywaną życzliwość i troskę. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła w ubiegłą niedzielę na tacę złożyliśmy na ten cel 12280 zł.
  Dziś po Mszach św. zbiórka ofiar na pomoc migrantom i uchodźcom – ofiary można składać do czerwonej skarbony Caritas znajdującej się na końcu kościoła.
 8. Osobom chorym z naszej wspólnoty parafialnej życzymy sił, powrotu do zdrowia. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszej parafii wytrwałości, potrzebnych łask i doświadczania bliskości miłującej obecności Boga. Życzymy dobrego tygodnia, niech Bóg Wam błogosławi.

Wasi duszpasterze

XXXIV Niedziela Zwykła – 21.11.2021 – Grafik

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

7:00

Ks. Maciej

Ks. Proboszcz, ks. Stanisław

9:00

Ks. Proboszcz

Ks. Daniel, ks. Maciej

9:00

Ks. Stanisław

10:30

Ks. Daniel

Ks. Maciej, ks. Tomasz, ks. Proboszcz

12:00

Ks. Proboszcz

Ks. Daniel, ks. Tomasz

12:00

Ks. Maciej

14:00

Ks. Stanisław

ks. Daniel, ks. Maciej, ks. Tomasz

18:00

Ks. Paweł

Ks. Daniel, ks. Stanisław, ks. Tomasz

19:30

Ks. Tomasz

Ks. Stanisław, ks. Maciej, ks. Paweł*

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok