23 stycznia - III Niedziela Zwykła

III Niedziela Zwykła - 23.01.2022 r.

Kalendarz liturgiczny – III Tydzień Zwykły

 1. 24.01. – poniedziałek – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, Biskupa
 2. 25.01. – wtorek – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
 3. 26.01. – środa – Wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, Biskupów. Nowenna do NMP Królowej Rodzin o godz. 17:30.
 4. 29.01. – sobota – Wspomnienie bł. Bolesławy Marii Lament, Zakonnicy
 5. 28.01. – piątek – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, Prezbitera i Doktora Kościoła.

  Jest to dzień imienin ks. Tomasza. Serdecznie zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 18:00, by wspólnie otoczyć naszegosolenizanta modlitwą oraz życzliwością i złożyć życzenia.

 6. Spotkanie modlitewno-formacyjne zelatorek i zelatorów Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej oraz odpowiedzialnych za inne grupy różańcowe odbędzie się w sobotę, 29 stycznia 2022 roku. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w Archikatedrze białostockiej.
 7. Podobnie jak w latach ubiegłych Stowarzyszenie Rodzina na Plus daje możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz wsparcia działań naszej parafii oraz budowy naszego kościoła. Numer KRS dostępny jest na ulotkach znajdujących się na stoliku za ławkami oraz na stronie internetowej. Będziemy wdzięczni za pomoc w tym zakresie.
 8. Dziękujemy za życzliwość, dobre spotkania kolędowe i wspólną modlitwę w minionym tygodniu. Dziękujemy za okazywaną przy tej okazji troskę o sprawy parafii oraz za dobre słowo i życzliwość wobec kapłanów. Plan Mszy św. kolędowych na najbliższy tydzień znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii. Dziękujemy naszym ministrantom, którzy zaangażowali się w dostarczenie do nas przypomnienia o terminie kolędy wraz z listem od ks. proboszcza.
 9. Naszym drogim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta, które przeżywaliśmy życzymy dużo siły, pogody ducha, potrzebnych łask, Bożego błog. i opieki MB Królowej Rodzin. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Wasi duszpasterze

Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu odeszła:

​+ Śp. Wincentyna Sosnowska l. 85

​Polecamy też w modlitwie zmarłych Babcie i Dziadków

​Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Plan kolędy na najbliższy tydzień

 • 24 stycznia: poniedziałek – Msza św. godz. 19:

  W int. mieszkańców z ul. Kołłątaja 65, 67, 69, 71, 73, 75,

 • 25 stycznia: wtorek - Msza św. godz. 19:

  W int. mieszkańców ul. Przędzalnianej 2, 4, 4a, 4b, 4c, 6

 • 26 stycznia – środa - Msza św. godz. 19:

  W int. mieszkańców z ul. Planetarna, NMP Królowej Rodzin, Marsa, Satelitarna, Merkurego,

 • 27 stycznia – czwartek - Msza św. godz. 19:

  W int. mieszkańców z ul. Gwiezdna, Szewko, Kazaneckiego, Komety, Urana, Heweliusza, Herberta

 • 28 stycznia – piątek - Msza św. godz. 19:

  W int. mieszkańców z ul. Bacieczki, Syriusza, Oriona, Orkana, Olimpijska

 • 29 stycznia – sobota - Msza św. godz. 15:

  W int. mieszkańców ul. Produkcyjnej, Plutona, Nadrzecznej, Wenus

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok