10 marca - 1. Niedziela Wielkiego Postu - ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. O godz. 17.20 Gorzkie Żale.
 2. Dzisiaj spotkanie formacyjne uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania. O godz. 14.00 Msza św. i po Mszy św. spotkanie w kościele. Zapraszamy uczniów i rodziców.
 3. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 4. W czwartek po wieczornej Mszy św. nowenna do św. Joanny.
 5. Nabożeństa pasyjne:
  1. Droga Krzyżowa:
   • dla wszystkich w piątki o godz. 18.30
   • dla młodzieży w soboty o godz. 18.40
   • dla dzieci - wtorek o godz. 17.00.
  2. Gorzkie Żale:
   • w niedzielę o godz. 17.20
   • we wtorek o godz. 18.30
 6. Rekolekcje Wielkopostne:
  • dla dorosłych i młodzieży: 6.04 o g. 18.00, 7, 8, 9, kwietnia
  • dla Szkół Podstawowych i klas gimnazjalnych: 8, 9, 10 kwietnia
 7. Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy dla emerytów i rencistów w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku na budowę naszego kościoła – to nic nie kosztuje!”. Można przynosić do Biblioteki Parafialnej w niedzielę w godzinach od 11.30 do 14.00.
 8. 13 marca – środa – szósta rocznica wyboru papieża Franciszka. Módlmy się za Ojca Świętego.
 9. 15 marca – piątek – o godz. 18.00 Msza św. za zmarłego śp. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
 10. W dn. 22-24 marca br w naszej parafii odbędzie się Kurs Nowe Życie. Rozpocznie się Mszą parafialną w piątek 22.03. o godz 18.00. Zapisy w kancelarii po każdej Mszy Św. Pozwólcie sobie odejść na modlitwę, to jest nam bardzo potrzebne, tam zawsze czeka Bóg. Zaprasza Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca i ks Piotr
 11. Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Franciszka Blachnickiego w Białymstoku, mieszcząca się przy ul. Transportowej 2 (Nowe Miasto), ogłasza nabór na rok szkolny 2019/2020 do klasy I oraz do klas wyższych. Zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły w piątek 15 marca 2019 r. w godz. 16.00-18.00. Więcej informacji na stronie internetowej szkoły www.szkolabudujemyludzi.pl oraz w sekretariacie.
 12. W następną niedzielę zbiórka ofiar do puszek na misje – Ad Gentes.
 13. Są czasopisma: "Gość Niedzielny" i "Drogi Miłosierdzia" na marzec. Można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 14. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła, za dzisiejsze ofiary na budowę naszego kościoła złożone na tacę oraz za makulaturę i nakrętki, a także .

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok