31 marca - 4. Niedziela Wielkiego Postu - ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. Gorzkie żale o godz. 17.20.
 2. Dzisiaj o godz. 12.00 uroczysta Msza św. z okazji powrotu odrestaurowanego cudownego obrazu Matki Bożej Królowej Rodzin do naszego kościoła.
 3. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 4. 4 kwietnia – pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. godzina św. i spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego.
 5. 5 kwietnia – pierwszy piątek miesiąca. W tym dniu Msze św. będą o godz. 6.30, 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30, wieczorem od godz. 16.00. Od godz. 9.00księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych.
 6. 6 kwietnia – pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy obchodzą pierwsze soboty miesiąca i kółka różańcowe.
 7. Nabożeństa pasyjne:
  1. Droga Krzyżowa:
   • dla wszystkich w piątki o godz. 18.30
   • dla młodzieży w soboty o godz. 18.40
   • dla dzieci - wtorek o godz. 17.00.
  2. Gorzkie Żale:
   • w niedzielę o godz. 17.20
   • we wtorek o godz. 18.30
 8. Rekolekcje Wielkopostne:
  • dla dorosłych i młodzieży: 6.04 o g. 18.00, 7, 8, 9, kwietnia
  • dla Szkół Podstawowych i klas gimnazjalnych: 8, 9, 10 kwietnia
 9. Dzisiaj ministranci rozdają program rekolekcji. Prosimy wziąć ze sobą, zanieść sąsiadom. Módlmy się w intencji rekolekcji, Ojca Konrada – rekolekcjonisty, spowiedników i wszystkich parafian.
 10. Stowarzyszenie Rodzina na Plus rozprowadza pocztówki wielkanocne i ozdoby świąteczne.
 11. Stowarzyszenie Rodzina na Plus serdecznie zaprasza na kolejną edycję warsztatów, poświęconych różnym technikom dekoracyjnym, związanych z tematyką Świąt Wielkiej Nocy. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godzinach 9.0013.00 w kawiarence na plebanii. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
 12. Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy dla emerytów i rencistów w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku na budowę naszego kościoła – to nic nie kosztuje!”. Można przynosić do Biblioteki Parafialnej w niedzielę w godzinach od 11.30 do 14.00.
 13. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła, makulaturę i nakrętki.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok