7 kwietnia - 5. Niedziela Wielkiego Postu - ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. Dzisiaj o godz. 17.20 gorzkie żale.
 2. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych i młodzieży, które prowadzi O. Konrad Małys – Benedyktyn z Tyńca. Będą trwały do wtorku włącznie. Wszystkich parafian zachęcamy do udziału w rekolekcjach. W poniedziałek rozpoczną się rekolekcje dla szkół podstawowych i gimnazjum. Kancelaria parafialna nie będzie czynna w poniedziałek, wtorek i środę.
 3. Jutro po Mszy św. o godz. 18.00 Droga Krzyżowa ulicami parafii. W piątek droga Krzyżowa w kościele o godz. 18.30, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.20.
 4. W piątek 12 kwietnia marca po Drodze Krzyżowej odbędzie się w naszym kościele adoracja Krzyża. Zapraszamy młodzież, dzieci i starszych, aby w atmosferze modlitwy, przy blasku świec i śpiewie pochylić się nad tajemnicą Boże Miłości, aż na drzewo Krzyża.
 5. Zapraszamy młodych do wspólnego świętowania Diecezjalnego Dnia Młodzieży, który odbędzie się w sobotę przed Niedzielą Palmową, 13 kwietnia 2019 roku. W programie: Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy o godz. 16:00 w Katedrze Białostockiej, a po niej, od godz. 17.00, spotkanie młodych w Zespole Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku przy ul. Kościelnej 3. W trakcie tego spotkanie będzie między innymi: Koncert zespołu „Good God”, konferencja, poczęstunek oraz modlitwa połączona z możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Zakończenie ok. godz. 21.00.
 6. W środę o godz. 18.30 Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin.
 7. W czwartek o godz. 18.30 Nowenna do Św. Joanny Beretta Molli.
 8. Przyszła niedziela – to NIEDZIELA PALMOWA, czyli MĘKI PAŃSKIEJ. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Uroczyste poświęcenie palm i procesja o godz. 10.30 rozpocznie się przed kościołem przy Krzyżu Misyjnym. Ogłaszamy konkurs na najładniejszą palmę. Roztrzygnięcie konkursu o godz. 10.15 przed kościołem.
 9. W sobotę 13 kwietnia na godz. 9.00 zapraszamy chętnych do sprzątania placu kościelnego. Kto ma grabie, to niech weźmie ze sobą.
 10. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na kwiaty i materiały do Grobu Pańskiego i Ciemnicy.
 11. Są czasopisma: „Drogi Miłosierdzia” na kwiecień i „Gość Niedzielny” z filmem.
 12. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy jednej rodzinie nie z naszej parafii za ofiarowanie 5000zł na okna do nowego kościoła. Dziękujemy za makulaturę i nakrętki. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, taca będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok