14 lipca - XV Niedziela zwykła - ogłoszenia

 1. W tym tygodniu:
  • 15.07. – poniedziałek – Wspomnienie św. Bonawentury Bp, Dr.
  • 16.07. – wtorek – Wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  • W środę o godz. 18.30 Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin.
 2. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych spowiedź w dni powszednie jest możliwa 15 min. przed każdą Mszą św.
 3. Jest czasopismo diecezjalne „Drogi Miłosierdzia” na lipiec i sierpień oraz „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabycia i lektury.
 4. W sobotę, 20 lipca 2019 roku, o godz. 14.00 na dziedzińcu przed Pałacem Branickich w Białymstoku odbędzie się Piknik Rodzinny pod patronatem honorowym Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego. W programie przewidziane są liczne atrakcje dla dzieci i rodziców. Piknik będzie też okazją do zamanifestowania przywiązania do wartości rodzinnych. Zapraszamy do uczestnictwa. Wstęp wolny.
 5. W ubiegłym tygodniu na budowę kościoła złożono ofiary w wysokości 430 zł. Serdeczne Bóg zapłać. Ksiądz Proboszcz dziękuje za dzisiejsze ofiary złożone na tacę oraz za makulaturę.
 6. Zapraszamy na fanpage naszej parafii na portalu Facebook
 7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli:
  • + Patryk Michałowski l. 23
  • + Roman Majewski l. 67

  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok