21 lipca - XVI Niedziela zwykła - ogłoszenia

   1. W tym tygodniu:
    • 22.07. – poniedziałek – Święto św. Marii Magdaleny.
    • 23.07. – wtorek – Święto św. Brygidy, Zakonnicy, Patronki Europy.
    • 24.07. – środa – Wspomnienie św. Kingi, Dziewicy, w tym dniu po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin.
    • 25.07. – czwartek – Święto św. Jakuba, Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa, męczennika. W tym dniu oraz w przyszłą niedzielę 28 lipca po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych: samochodów, motocykli, skuterów i rowerów.
    • 26.07 – piątek - Wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP. Pamiętajmy w modlitwach o babciach, dziadkach i osobach starszych.    
   2. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych spowiedź w dni powszednie jest możliwa 15 min. przed każdą Mszą św.
   3. Do nabycia jest czasopismo „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do lektury.
   4. Dziękuje za ofiary na budowę naszej nowej świątyni. W ubiegłą niedzielę na tacę przeznaczoną na budowę kościoła złożono: 9029,01 PLN, 4,34 EUR oraz na konto i w kancelarii złożono darowizny w wysokości 1320 zł. Serdeczne Bóg zapłać. Trwają prace na dachu kościoła. W dalszej części planujemy murowanie ściany szczytowej oraz dalsze częściowe murowanie wież kościoła. Są to niezbędne prace w celu przygotowania dachu do kolejnego etapu inwestycji czyli pokrycia blachodachówką.
   5. Dziękuje Pani Julii Jabłońskiej i rodzinie Święcickich za przekazanie na rzecz parafii wielofunkcyjnego sprzętu do sprzątania. Dziękuję paniom, które w minionym tygodniu podjęły się pomocy w praniu i prasowaniu szat liturgicznych oraz panu Piotrowi organiście i panom zakrystianom za pomoc w pracach porządkowych.

Dziękujemy wszystkim za okazywaną życzliwość i życzymy dobrego tygodnia.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok