13 października - XXVIII Niedziela Zwykła - ogłoszenia

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE - XXVIII Niedziela Zwykła - 13.10.2019r.

  1. Dzisiaj Nabożeństwo różańcowe połączone z procesją fatimską o godz. 17.15.  
  2. W październiku nabożeństwo różańcowew naszej parafii codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedzielę o godz. 17:15.  
  3. 18.10 – piątek – przypada Święto św. Łukasza, Ewangelisty.
  4. Na wypominki – modlitwy za zmarłych można składać przed i po Mszy św. w kancelarii przy zakrystii.Na stoliku za ławkami są kartki na wypominki. Prosimy wziąć kartkę i na niej wypisać zmarłych.Wypominki będą trwały od 4 do 8 listopada. O godz. 17:00 wypominki połączone z różańcem, a następnie Nieszpory i Msza św. w int. zmarłych polecanych w wypominkach. 
  5. W ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Białegostoku na rok 2020, przez mieszkańców naszej społeczności został zgłoszony projekt „Bezpieczny Parking przy ul. NMP Królowej Rodzin. Projekt zakłada zamontowanie 2 punktów monitoringu obejmującego teren całego parkingu, przylegających terenów zielonych, domów mieszkalnych i Kościoła. Ponadto projekt przewiduje zamontowanie separatorów ograniczających najazd kół samochodu poza wyznaczony teren. Na stoliku za ławkami leży krótka informacja i wszelkie dane potrzebne do oddania głosów. Serdecznie prosimy o zaangażowanie i oddanie głosu na projekt nr 054. 
  6. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na październik i „Gość Niedzielny”.  
  7. Serdecznie zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewu w scholi dziecięcej, której próby odbywają się w sobotę o godz. 10:00, a następnie schola posługuje na Mszy św. w niedzielę o godz. 10:30. Młodzież zapraszamy do Scholi młodzieżowej, której próby odbywają się w niedzielę o godz. 18:00 w domu parafialnym, a następnie schola posługuje na Mszy św. o godz. 19:30.
  8. W przyszłą niedzielę, młodzież naszej parafii będzie rozprowadzała znicze. Dochód ze sprzedaży, będzie przeznaczony na potrzeby duszpasterstwa młodzieży naszej parafii.
  9. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na misje.
  10. Dziękuję za ofiary na fundusz budowy kościoła, w minionym tygodniu w kancelarii i na konto złożyliśmy 2670 zł i 50 euro oraz za ofiary złożone na dzisiejszą tacę. 

Dziękujemy za okazywaną życzliwość i życzymy wszystkim dobrego tygodnia.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła:

+ Teresa Białous l. 66 

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Grafik Niedziela 13.10. 2019 r.

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

7:00

Ks. Adrian

Ks. Tomasz, ks. Piotr

7:00

Ks. Henryk

9:00

Ks. Tomasz

Ks. Henryk, ks. Adrian, ks. Piotr

10:30

Ks. Piotr

Ks. Tomasz, ks. Henryk, ks. Adrian

12:00

Ks. Stanisław

Ks. Daniel, ks. Paweł, ks. Adrian

14:00

Ks. Adrian

ks. Daniel, ks. Stanisław, ks. Paweł

17:15

Ks. Stanisław

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Ks. Daniel

Ks. Stanisław, ks. Paweł , ks. Henryk

19:30

Ks. Paweł

Ks. Stanisław, ks. Henryk, ks. Paweł

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok