27 października - XXX Niedziela zwykła - ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXX Niedziela Zwykła - 27.10.2019r.

 1. W październiku nabożeństwo różańcowe w naszej parafii codziennie po wieczornej Mszy św., a w niedzielę o godz. 17:15. W najbliższy czwartek zakończenie nabożeństwa różańcowego.
 2. Dziś o godz. 14.00 Msza św., a następnie spotkanie młodzieży klas VII i VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
 3. W dniu dzisiejszym w naszej parafii rozpoczynamy kurs przedmałżeński. O godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. konferencja w sali domu parafialnego.
 4. W dniu dzisiejszym młodzież naszej parafii rozprowadza znicze, zachęcamy do nabycia zniczy u naszej młodzieży. Dochód ze sprzedaży, będzie przeznaczony na potrzeby duszpasterstwa młodzieży naszej parafii. W przedsionku kościoła można również nabyć stroiki na groby wykonane przez naszych parafian w ramach warsztatów artystycznych organizowanych przez działające przy naszej parafii Stowarzyszenie Rodzina na Plus.
 5. 28.10 – poniedziałek – przypada święto Św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza. Jest to również dzień imienin księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego. Polecajmy w modlitwach księdza arcybiskupa. Dziś o godz. 18:00 w Katedrze białostockiej – Msza św. w intencji Najdostojniejszego Solenizanta.
 6. 1.11 – piątek – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. W Tym dniu Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 14.00 i 19.30.W tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Z racji na uroczystość, nie będzie odwiedzin chorych z posługą sakramentalną.
 7. 2.11 – sobotaWSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. Msze św. o godz. 7.00, 10.30, 16.30, 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.30 procesja za zmarłych.
 8. W dniach 1-2 listopada kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 9. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30 połączona znabożeństwem różańcowym.
 10. Na wypominki – modlitwy za zmarłych można składać przed i po Mszy św. w kancelarii przy zakrystii.Na stoliku za ławkami są kartki na wypominki. Prosimy wziąć kartkę i na niej wypisać zmarłych. Wypominki będą trwały od 4 do 8 listopada. O godz. 17:00 wypominki połączone z różańcem, a następnie Nieszpory i Msza św. w int. zmarłych polecanych w wypominkach.
 11. Przypominamy, że w naszej parafii działa chór. Próby odbywają się w każdą środę o godz. 18:00 w domu parafialnym. Zachęcamy do dołączenia i wspólnego śpiewu. 11 listopada po Mszy św. o godz. 12:00 w naszym kościele chór tradycyjnie wystąpi z koncertem pieśni patriotycznych. Już dziś zachęcamy do zaplanowania czasu i serdecznie zapraszamy.
 12. Jest czasopismo diecezjalne: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Miłujcie się” . Można nabyć przed kościołem.
 13. W następną niedzielę 3 listopada ofiary złożone na tacę będę przeznaczone na Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku. Po Mszy św. o godz. 12:00 Nieszpory Eucharystyczne.
 14. Dziękuję za ofiary na fundusz budowy kościoła, w minionym tygodniu w kancelarii i na konto złożyliśmy 430 zł. Dziękuję za ofiarowanie nowego pulpitu ołtarzowego pod Mszał. Dziękuję również za składaną makulaturę.

Dziękujemy za okazywaną życzliwość i życzymy wszystkim dobrego tygodnia.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok