29 grudnia - Święto Świętej Rodziny - Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego – ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA.  
2. 31 grudnia – wtorek - o godz. 18.00 - Msza św. dziękczynna na zakończenie roku 2019. Serdecznie zapraszamy.
3. Dnia 1 stycznia 2020 roku – środa – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI. W tym dniu wspomina się również nadanie Najświętszego Imienia Jezus. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 14:00, 18.00, 19.30. Jest to dzień modlitwy o pokój. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za udział w publicznym odmówieniu lub odśpiewaniu hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź”. 
4. 2 stycznia – pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. godzina święta. Spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego.
5. 3 stycznia – pierwszy piątek miesiąca. W tym dniu Msze św. będą o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30, wieczorem od godz. 17.45. Od godz. 9.00 księża odwiedzą z posługą sakramentalną osoby chore.
6. 4 stycznia – pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00 połączona z różańcem. Zapraszamy Koła Żywego Różańca i wszystkich do wspólnej modlitwy.
7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 koncert kolęd w wykonaniu naszego parafialnego chóru Totus Tuus pod dyrekcją p. Doroty Tymińskiej.
8. 6 stycznia w poniedziałek po wieczornej Mszy św. ok. godz. 19:00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszej Scholi Niebo i przyjaciół. Nad całością przygotowań czuwa ks. Daniel i p. Dariusz Nizio. Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie.
9. Dziękuję za ofiary na fundusz budowy kościoła, w minionym tygodniu w kancelarii i na kontozłożyliśmy 3790 zł i 500 £ w tym 2000 zł złożyli mężczyźni z KŻR św. Judy Tadeusza i 790 złWspólnota Przyjaciele Oblubieńca.
10. 2 stycznia rozpocznie się kolęda – wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną, poświęcić mieszkania i udzielić Bożego błogosławieństwa. Dzieci uczące się w szkole podstawowej niech przygotują zeszyty z religii. Będzie to również sposobność do złożenia ofiary na budowę naszej nowej świątyni, za które już teraz dziękujemy. Plan kolędy na najbliższy tydzień:

2 stycznia – czwartek: od godz. 16:00 - ul. Planetarna, Kosmiczna, Satelitarna 

3 stycznia – piątek : od godz. 16:00 - ul: Marsa, Merkurego, Rakietowa, Urana, Plutona 

4 stycznia – sobota: od godz. 14:00 – ul. Bacieczki, Oriona, Syriusza

Cały plan kolędy będzie udostępniony od następnej niedzieli.

11. Dziękujemy za okazywaną życzliwość, życzymy dobrego tygodnia. 

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł:

+Mirosław Afonin l. 54

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok