5 stycznia - II Niedziela okresu Bożego Narodzenia - ogłoszenia

II Niedziela Okresu Bożego Narodzenia – 05.01.2020 r.

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się koncert Kolęd w wykonaniu naszego parafialnego chóru Totus Tuus pod dyrekcją pani Doroty Tymińskiej. Serdecznie zapraszamy.
 2. 6 stycznia – poniedziałek - UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI. Msze św. w dniu jutrzejszym o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 14:00 i 19:30. W dniu jutrzejszym poświęcenie kredy i kadzidła. Kredą poświęconą naznaczmy drzwi naszych domów i mieszkań jako znak, że jesteśmy chrześcijanami i przyjmujemy Chrystusa do swojego domu. Jest to również Misyjny Dzień Dzieci. Ofiary, które złożymy na tacę, będą przeznaczone na rzecz Misji. Również jutro po Mszy św. wieczornej odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszej Scholi Niebo. Zapraszamy do wspólnego kolędowania o godz. 19:00.
 3. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. ze SP 12 i SP 16 oraz uczące się poza parafią wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 14:00 podczas której zostaną odnowione przyrzeczenia chrzcielne.
 4. Nowenna do NMP Królowej Rodzin w środę po wieczornej Mszy św.
 5. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach: Nie krzyczę – budowanie dobrych relacji. Warsztaty odbędą się w sali domu parafialnego w najbliższy piątek i sobotę (10-11.01.2020r.). Zajęcia będą się obywać w piątek w godz. 18:00-20:30 oraz sobotę 9:00 – 13:00. Warsztaty poprowadzi p. Ula Zagan. Zapisać się można zgłaszając się do kancelarii lub poprzez maila parafialnego. Serdecznie Zapraszamy.
 6. Trwa wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. W naszych mieszkaniach na czas kolędy niech będzie na stole krzyż, zapalone świece, woda święcona (jeśli nie ma, ksiądz poświęci wodę), Pismo Święte i zeszyty do religii. Zwracamy się z prośbą o zrozumienie i cierpliwość w oczekiwaniu na kapłana. Prosimy o ofiary na budowę kościoła.

  Jeśli ktoś zmienił adres zamieszkania lub zamieszkał na terenie parafii, to bardzo prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii. Kolęda w tym tygodniu:

  • 7 stycznia – wtorek – ul. Strażacka, Astronautów – od. godz. 16:00
  • 8 stycznia – środa – ul. Orkana, Orbitalna, Ikara, Tetmajera, Elektronowa – od. godz. 16:00
  • 9 stycznia – czwartek – ul. Przędzalniana 2 – od. godz. 15:00, ul. Przędzalniana 4, 4a, 4b, 4c, 6 – od. godz. 16:00
  • 10 stycznia – piątek – ul. Kazaneckiego, Szewko, Wenus, Jowisza, Herberta – od. godz. 16:00
  • 11 stycznia – sobota – ul Saturna, Gen. Maczka, Nadrzecza – od. godz. 10:00

  Plan całej kolędy znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy za składane ofiary podczas kolędy. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę, będą przeznaczone na fundusz budowy Kościoła. Dziękujemy za okazywaną życzliwość w minionym tygodniu oraz podczas wizyt duszpasterskich. Życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Grafik - 05.01.2020 r. - II Niedziela Okresu Bożego Narodzenia

Godz. Celebrans Spowiedź, Taca, Komunia św.
7:00 Ks. Piotr Ks. Tomasz, ks. Adrian
9:00 Ks. Tomasz Ks. Adrian, ks. Henryk
10:30 Ks. Adrian Ks. Piotr, ks. Henryk
12:00 Ks. Stanisław ks. Tomasz, ks. Adrian, ks. Daniel
14:00 Ks. Paweł Ks. Daniel, ks. Stanisław, ks. Adrian
18:00 Ks. Daniel Ks. Paweł, ks. Stanisław, ks. Henryk
19:30 Ks. Paweł Ks. Daniel, ks. Stanisław

Grafik 06.01.2020 r. - Uroczystość Objawienia Pańskiego

Godz. Celebrans Spowiedź, Taca, Komunia św.
7:00 Ks. Stanisław, Ks. Henryk Ks. Paweł, ks. Adrian
9:00 Ks. Paweł Ks. Stanisław, ks. Henryk, ks. Adrian
10:30 Ks. Daniel Ks. Stanisław, ks. Adrian, ks. Paweł
12:00 Ks. Adrian ks. Paweł, ks. Tomasz, ks. Daniel
18:00 Ks. Tomasz Ks. Henryk, ks. Piotr, ks. Adrian

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok