8 listopada - XXXII Niedziela zwykła - ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXXII Niedziela Zwykła - 8.11.2020

Bardzo prosimy o przyjęcie ze zrozumieniem oraz cierpliwością kolejnych nałożonych ograniczeń i związanych z tym wytycznych, które wymagają wprowadzenia i uwzględnienia w planowaniu funkcjonowania życia duszpasterskiego w parafii.

Od 7 listopada (sobota), zgodnie z obowiązującymi przepisami w naszym Kościele we Mszy św. i nabożeństwach będzie mogło uczestniczyć 35 osób.

Przypominamy o możliwości skorzystania z dyspensy Arcybiskupa Metropolity Białostockiego od uczestnictwa w niedzielnej eucharystii. Osoby, które skorzystają z dyspensy zapraszamy na transmisje nabożeństw z naszej parafii, które przeprowadzimy drogą internetową z naszego kościoła o godz. 9:00 i 12:00. Link jest udostępniany na naszym parafialnym facebooku oraz stronie internetowej.

W niedzielę w godz. 15:00 – 18:00 istnieje możliwość indywidualnej modlitwy i adoracji Najśw. Sakramentu oraz przyjęcia Komunii św. co pół godziny.Zachęcamy osoby, które uczestniczą w eucharystii za pośrednictwem mediów o skorzystanie z możliwości przyjęcia komunii świętej w tym czasie.

Przypominamy i prosimy, aby stosować się do zaleceń sanitarnych: ilości osób obecnych na nabożeństwach, pilnowania dystansu, zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji dłoni. Osoby z objawami infekcji prosimy o pozostawanie w domach.

Wypominkowe modlitwy z zmarłych odbędą się w tym tygodniu

  • Z poniedziałku 2 listopada – w poniedziałek 9 listopada
  • Z wtorku 3 listopada – we wtorek 10 listopada
  • Ze środy 4 listopada – we środę 11 listopada
  • Z czwartku 5 listopada – w czwartek 12 listopada
  • Z piątku 6 listopada – w piątek 13 listopada.

O godz. 17:00 Różaniec wypominkowy, następnie Nieszpory żałobne i o godz. 18:00 Msza św. w int. zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki będą transmitowane drogą internetową poprzez naszą parafialną stronę internetową oraz parafialnego facebooka.

11 listopada – Środa – przypada Święto Niepodległości. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 (w intencji Ojczyzny) i 18:00. Po wieczornej Mszy św. Nowenna do NMP Królowej Rodzin.Módlmy się w intencji naszej Ojczyny i nie zapomnijmy o wywieszeniu flagi narodowej.

12 listopada - II czwartek miesiąca - po wieczornej Mszy św. Nowenna do św. Joanny.

Dziękujemy za okazane wsparcie w minionych dniach związane z odejściem od nas ks. Henryka. Dziękujemy za Waszą modlitwę za śp. Ks. Henryka, uczestnictwo w uroczystościach pogrzebowych. Najbliższa Msza św. w int. ks. Henryka zostanie odprawiona w naszym kościele 11 listopada o godz. 9:00.

Dziękujemy za modlitwę oraz okazaną troskę, zrozumienie i życzliwość w związku z chorobą księży oraz odbywaną kwarantanną.

Dziękujemy kapłanom, którzy wsparli nas w minionych dniach i umożliwili dostęp do sakramentów świętych.

Zwyczajem naszej parafii w drugą niedzielę miesiąca, ofiary, które składamy na tacę są przeznaczone na fundusz budowy naszego kościoła. W związku z bieżącym potrzebami opłat i utrzymania parafii oraz trudnymi okolicznościami związanymi z ograniczeniem ilości wiernych w kościele, ofiary złożone na tacę w niedzielę, będą przeznaczone na pokrycie bieżących opłat i utrzymania parafii. Dziękujemy, za każdą złożoną ofiarę w tym trudnym czasie, przekazaną na potrzeby związane z utrzymaniem naszej parafii.

Osobom chorym z naszej wspólnoty parafialnej życzymy sił, powrotu do zdrowia. Wszystkim parafianom wytrwałości, potrzebnych łask i doświadczania bliskości miłującej obecności Boga w tym trudnym czasie.

Wasi duszpasterze

Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym czasie odszedł:

+ Śp. Andrzej Jurkiewicz l. 53

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok