22 listopada - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - ogłoszenia

XXXIV Niedziela Zwykła - 22.11.2020

  1. 22 listopada – niedziela – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia.
  2. Ofiary złożone do czerwonej skarbony „Caritas” znajdującej się na końcu kościoła będą przeznaczone na pomoc ubogim naszej parafii, którą prowadzą wolontariusze z naszego Parafialnego Zespołu Caritas.
  3. W przyszłą niedzielę 29 listopada rozpoczynamy czas adwentu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Wigilie Adwentu w najbliższą sobotę 28 listopada – o godz. 18:00 Msza św., a następnie Liturgia Godzin. Pragniemy poprzez tą wspólną modlitwę wejść w ten czas oczekiwania.
  4. W kościele zostały ustawione nowe automatyczne dozowniki. Prosimy by zwrócić uwagę na ich oznaczenia. Dwa z nich są przeznaczone do dezynfekcji dłoni a jeden jest z wodą święconą. Dziękuję osobie, która wykonała odpowiednie stojaki oraz Stowarzyszeniu Rodzina na Plus za pomoc w zakupie dozowników.
  5. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość oraz za przekazywane ofiary na tacę i konto, przeznaczone na potrzeby związane z utrzymaniem naszej parafii. Osobom chorym z naszej wspólnoty parafialnej życzymy sił, powrotu do zdrowia. Wszystkim parafianom wytrwałości, potrzebnych łask i doświadczania bliskości miłującej obecności Boga w tym trudnym czasie.

Wasi duszpasterze

Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu odeszli:
+ Śp. Maciej Pietrewicz l. 47
+ Śp. Franciszek Płoński l. 87
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Przypominamy:

  1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w naszym Kościele we Mszy św. i nabożeństwach będzie mogło uczestniczyć 35 osób.
  2. Osoby korzystające z dyspensy zapraszamy do uczestnictwa i łączności poprzez transmisje Mszy św. w niedzielę o godz. 9:00 i 12:00 za pośrednictwem strony internetowej www.krolowarodzin.pl oraz parafialnego facebooka.
  3. W niedzielę w godz. 15:00 – 18:00 istnieje możliwość indywidualnej modlitwy i adoracji Najśw. Sakramentu oraz przyjęcia Komunii św. co pół godziny. Zachęcamy osoby, które uczestniczą w eucharystii za pośrednictwem mediów o skorzystanie z możliwości przyjęcia komunii świętej w tym czasie.
  4. Przypominamy i prosimy, aby stosować się do zaleceń sanitarnych: ilości osób obecnych na nabożeństwach, pilnowania dystansu, zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji dłoni. Osoby z objawami infekcji prosimy o pozostawanie w domach.

GRAFIK XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Komunia św.

7:00

Ks. Stanisław

Ks. Proboszcz, ks. Adrian

9:00

ks.  Proboszcz

Ks. Adrian, ks. Stanisław

10:30

Ks. Adrian

Ks. Proboszcz, Stanisław

12:00

Ks. Tomasz

ks. Stanisław, ks. Daniel

12:00

Ks. Proboszcz

 

14:00

Ks. Daniel

Ks. Adrian, ks. Tomasz

15:00-

15:30

 

16:00-

16:30

 

17:00-

17:30

 

18:00

ks. Tomasz

Ks. Daniel, ks. Stanisław

19:30

Ks. Paweł

Ks. Tomasz, ks. Daniel

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok