6 grudnia - II Niedziela Adwentu - ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - II Niedziela Adwentu - 06.12.2020

W tym tygodniu:

08.12. – WTOREK – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 6:00, 7:00, 18:00. W tym dniu w godzinach 12:00-13:00 Godzina łaski. W tym czasie w kościele możliwość Adoracji Najśw. Sakramentu.

W dniach 13-15 grudnia (3 niedziela adwentu, poniedziałek, wtorek) będziemy przeżywali nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Tomasz Mazurek. Myślą przewodnią rekolekcji będą słowa: „Szczęśliwy jest ten, kto się Mną nie zgorszy”. Mt 11,6.

Program rekolekcji:

    • Niedziela: Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 14:00, 18:00, 19:30. W godzinach od 15:00 do 18:00 Możliwość indywidualnej Adoracji Najśw. Sakramentu oraz przyjęcia Komunii św. dla osób uczestniczących w Mszy św. za pośrednictwem mediów.

    • Poniedziałek i Wtorek: Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 18:00, 19:30.

Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty przed każdą Mszą św.

Z racji na sytuacje pandemiczną rekolekcje będą transmitowane za pośrednictwem naszych parafialnych mediów (Transmisje Mszy św. w Niedzielę o godz. 9:00 i 12:00, Poniedziałek i Wtorek o godz. 19:30).

Roraty są odprawiane od poniedziałku do soboty włącznie o godz. 6.00. Serdecznie zapraszamy. Przychodzimy z lampionami. Dzieci uczęszczające na roraty każdego dnia otrzymują jedną papierową bombkę choinkową do samodzielnego złożenia, symbolizującą dar płynący z Eucharystii.

Opłatki wigilijne są dostępne w kancelarii przy zakrystii po każdej Mszy św. oraz w kancelarii w domu parafialnym będą dostępne opłatki wigilijne. Złożona przy tej okazji ofiara jest przeznaczona na fundusz budowy naszej świątyni.

Świece wigilijne “Caritas” można nabyć przy wyjściu z Kościoła oraz w tygodniu w zakrystii lub w kancelarii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tworzenie PARAFIALNEJSPIŻARNI DLA UBOGICH. Dziękujemy za każdy okazany gest w postaci produktów oraz za przekazane fundusze. Zebraliśmy na ten cel 4315 zł.

Ofiary złożone na dzisiejszą tace są przeznaczone na potrzeby Archidiecezji. Ofiary złożone do puszek przeznaczone są na Kościół Potrzebujący na Wschodzie.

Dziękujemy Wam za okazywaną troskę i życzliwość.

Osobom chorym z naszej wspólnoty parafialnej życzymy sił, powrotu do zdrowia. Wszystkim parafianom wytrwałości oraz dobrego kolejnego tygodnia adwentu.

Wasi duszpasterze

Przypominamy:

  1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w naszym Kościele we Mszy św. i nabożeństwach będzie mogło uczestniczyć 35 osób.
  2. Osoby korzystające z dyspensy zapraszamy do uczestnictwa i łączności poprzez transmisje Mszy św. w niedzielę o godz. 9:00 i 12:00 za pośrednictwem strony internetowej oraz parafialnego facebooka.
  3. W niedzielę w godz. 15:00 – 18:00 istnieje możliwość indywidualnej modlitwy i adoracji Najśw. Sakramentu oraz przyjęcia Komunii św. co pół godziny. Zachęcamy osoby, które uczestniczą w eucharystii za pośrednictwem mediów o skorzystanie z możliwości przyjęcia komunii świętej w tym czasie.
  4. Przypominamy i prosimy, aby stosować się do zaleceń sanitarnych: ilości osób obecnych na nabożeństwach, pilnowania dystansu, zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji dłoni.
  5. Osoby z objawami infekcji prosimy o pozostawanie w domach.

GRAFIK II NIEDZIELA ADWENTU

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

7:00

Ks. Stanisław

Ks. Paweł, ks. Adrian

9:00

Ks. Paweł

Ks. Stanisław, ks. Adrian

10:30

Ks. Daniel

Ks. Paweł, ks. Proboszcz

12:00

Ks. Daniel

Ks. Adrian, ks. Stanisław, ks. Proboszcz

14:00

Ks. Tomasz

Ks. Daniel, ks. Adrian, ks. Proboszcz

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Komunia Św.

15:00

15:30

Ks. Tomasz

16:00

16:30

Ks. Daniel

17:00

17:30

Ks. Proboszcz

18:00

Ks. Proboszcz

Ks. Tomasz, ks. Daniel

19:30

Ks. Tomasz

Ks. Proboszcz, ks. Daniel

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok