24 stycznia - III Niedziela zwykła - ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - NIEDZIELA 24.01.2021 r.

 1. 25 stycznia – poniedziałek – Święto Nawrócenia św. Pawła

  26 stycznia – wtorek – Wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, Biskupów

  28 stycznia – czwartek – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, Prezbitera i Doktora Kościoła. To dzień imienin ks. Tomasza. Serdecznie zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 18:00, by wspólnie otoczyć solenizanta naszą modlitwą oraz życzliwością.

  29 stycznia – piątek – Wspomnienie Bł. Bolesławy Marii Lament, Zakonnicy.

 2. W dzisiejszą oraz przyszłą niedzielę przy wyjściu z Kościoła można nabyć świece gromnice.

 3. Podobnie jak w latach ubiegłych Stowarzyszenie Rodzina na Plus daje możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz budowy naszego kościoła. Numer KRS dostępny jest na ulotkach znajdujących się na stoliku za ławkami oraz na stronie internetowej. Będziemy wdzięczni za pomoc w tym zakresie.

 4. W dniu dzisiejszym, w ramach "Dnia solidarności z Chorwacją", odbywa się zbiórka ofiar do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji, które miało miejsce w dniach 29 grudnia 2020 roku i 6 stycznia 2021.

 5. Dziękujemy za życzliwość, dobre spotkania kolędowe i wspólną modlitwę w minionym tygodniu. Na miarę możliwości zapraszamy do wspólnej modlitwy w tym tygodniu. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie możemy być obecni, pozostańmy wówczas razem w duchowej łączności w tym czasie.

 6. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii życzymy sił i zdrowia. Szczęść Boże.

Wasi duszpasterze.

Przypominamy i prosimy, aby stosować się do zaleceń sanitarnych: ilości osób obecnych na nabożeństwach, pilnowania dystansu, zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji dłoni. Osoby z objawami infekcji prosimy o pozostawanie w domach. Osoby korzystające z dyspensy zapraszamy do uczestnictwa i łączności poprzez transmisje Mszy św. w niedzielę o godz. 9:00 i 12:00 za pośrednictwem strony internetowej oraz parafialnego facebooka. W niedzielę w godz. 15:00 – 18:00 istnieje możliwość indywidualnej modlitwy i adoracji Najśw. Sakramentu oraz przyjęcia Komunii św. co pół godziny. Zachęcamy osoby, które uczestniczą w eucharystii za pośrednictwem mediów o skorzystanie z możliwości przyjęcia komunii świętej w tym czasie.

24 stycznia - III Niedziela Zwykła - Grafik

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

7:00

Ks. Paweł, Ks. Adrian

Ks. Proboszcz

9:00

Ks. Proboszcz

Ks. Adrian, ks. Daniel, ks. Stanisław

10:30

Ks. Daniel

ks. Proboszcz, ks. Stanisław, ks. Adrian

12:00

Ks. Proboszcz

ks. Stanisław, ks. Adrian, ks. Daniel

14:00

Ks. Adrian

ks. Tomasz, ks. Stanisław, ks. Daniel

15:00 – 18:00

Adoracja Najsw. Sakramentu i możliwość przyjęcia komunii św. (co pół godziny).

18:00

Ks. Stanisław

ks. Proboszcz, ks. Tomasz

19:30

Ks. Tomasz

Ks. Proboszcz, ks. Paweł

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok