31 stycznia - IV Niedziela zwykła - ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - NIEDZIELA 31.01.2021 r.

 1. 2 lutego – wtorek – Święto Ofiarowania Pańskiego. To Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o godz. 7:00, 10:30, 18:00. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo gromnic, można je nabyć dzisiaj przy wyjściu z Kościoła.

  3 lutego – środa – Wspomnienie św. Błażeja. W tym dniu błogosławieństwo świec i modlitwa za osoby cierpiące na choroby gardła ku czci św. Błażeja.

  5 lutego – piątek – Wspomnienie św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy. W tym dniu błogosławieństwo chleba, wody i soli ku czci św. Agaty. Jest to również pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00. Od godz. 9:00 kapłani z posługą sakramentalną odwiedzą osoby chore z naszej wspólnoty parafialnej.

  6 lutego – sobota – Wspomnienie Św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. To również pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi połączone z modlitwą różańcową o godz. 7:00.

 2. W ramach "Dnia solidarności z Chorwacją", do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji złożyliśmy 3050 zł. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na fundusz remontowo – budowalny archidiecezji białostockiej.
 3. W naszej wspólnocie parafialnej zrodziło się pragnienie uczczenia przeżywanego obecnie w kościele Roku Św. Józefa poprzez wprowadzenie do naszej parafii figury św. Józefa. Chcemy w ten sposób ożywić kult św. Józefa w naszej wspólnocie, który jest opiekunem kościoła, rodzin, ludzi pracy i dobrej śmierci. Za Jego przyczyną chcemy się modlić i powierzać nasze intencje.
  By móc zrealizować to pragnienie, w przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszki na ten cel.
 4. Dziękujemy Wam za dobre spotkania kolędowe oraz wspólną modlitwę podczas tegorocznych Mszy św. kolędowych. Dziękujemy za Waszą obecność oraz życzliwość.
 5. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii życzymy sił i zdrowia. Szczęść Boże.

Wasi duszpasterze.

Przypominamy i prosimy, aby stosować się do zaleceń sanitarnych: ilości osób obecnych na nabożeństwach, pilnowania dystansu, zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji dłoni. Osoby z objawami infekcji prosimy o pozostawanie w domach. Osoby korzystające z dyspensy zapraszamy do uczestnictwa i łączności poprzez transmisje Mszy św. w niedzielę o godz. 9:00 i 12:00 za pośrednictwem strony internetowej oraz parafialnego facebooka. W niedzielę w godz. 15:00 – 18:00 istnieje możliwość indywidualnej modlitwy i adoracji Najśw. Sakramentu oraz możliwość przyjęcia komunii świętej o godz. 15:00, 16:00 i 17:00. Zachęcamy osoby, które uczestniczą w eucharystii za pośrednictwem mediów o skorzystanie z możliwości przyjęcia komunii świętej w tym czasie.

31 stycznia - IV Niedziela Zwykła - Grafik

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

7:00 Ks. Stanisław Ks. Proboszcz, ks. Tomasz
9:00 Ks. Tomasz, Ks. Proboszcz ks. Paweł, ks. Stanisław
10:30 Ks. Tomasz Ks. Paweł, ks. Proboszcz, ks. Stanisław
12:00 Ks. Daniel, ks. Stanisław ks. Tomasz, ks. Adrian, ks. Proboszcz
14:00 Ks. Adrian Ks. Tomasz, ks. Daniel, Stanisław

Adoracja i Komunia św. w godz. 15:00 – 18:00

Możliwość przyjęcia komunii św. o godz. 15:00, 16:00 i 17:00

18:00 Ks. Paweł ks. Daniel, ks. Adrian
19:30 Ks. Adrian Ks. Daniel, ks. Paweł

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok