7 lutego - V Niedziela zwykła - ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - NIEDZIELA 07.02.2021 r.

 1. 10 lutego – środa - Wspomnienie Św. Scholastyki, Dziewicy. Nowenna Do NMP Królowej Rodzin we środę o godz. 17:30.
 2. 11 lutego – czwartek - Wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. W tym dniu Msza św. z obrzędem udzielenia sakramentu namaszczenia chorych o godz. 10:30.
 3. W najbliższą środę rozpoczynamy ponownie cykl katechez poświęconych Eucharystii. Będą się one odbywały w każdą środę po wieczornej Mszy św. przez najbliższe 6 tygodni (od 10 lutego do 17 marca). Zachęcamy osoby, które w ubiegłym roku kupiły podręczniki formacyjne do włączenia się w ten czas. Istnieje jeszcze możliwość nabycia podręczników, które będą pomocne w przeżywaniu treści katechez. (Nie jest to warunek konieczny do uczestnictwa w katechezach). Spotkania mają charakter otwarty.
 4. W naszej wspólnocie parafialnej zrodziło się pragnienie uczczenia przeżywanego obecnie w kościele Roku Św. Józefa poprzez wprowadzenie do naszej parafii figury św. Józefa. Chcemy w ten sposób ożywić kult św. Józefa w naszej wspólnocie, który jest opiekunem kościoła, rodzin, ludzi pracy i dobrej śmierci. Za Jego przyczyną chcemy się modlić i powierzać nasze intencje.
  Figura zostanie wyprodukowana we Włoszech, w Val Gardena. Zostanie wyrzeźbiona z drewna lipowego oraz ręcznie pomalowana przez przygotowujących figurę artystów. Wizualizację możemy zobaczyć na tablicy ogłoszeń. Projekt jest pomyślany tak, by w przyszłości figura znalazła swoje miejsce w jednym z ołtarzy w budującej się świątyni.
  By móc zrealizować to pragnienie, zapraszamy do włączenia się w zbiórkę ofiar na ten cel, która odbędzie się dziś po każdej Mszy św. oraz ofiar indywidualnych.
 5. Dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na fundusz remontowo – budowalny archidiecezji, w przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę, będą przeznaczone na fundusz budowy świątyni.
 6. Dziękujemy Wam za dobre spotkania kolędowe oraz wspólną modlitwę podczas tegorocznych Mszy św. kolędowych. Dziękujemy za Waszą obecność oraz życzliwość. Tegoroczny list kolędowy skierowaliśmy do 2838 rodzin z naszej parafii co stanowi łączną liczbę 8233 parafian. W Mszach św. kolędowych uczestniczyły w sumie 1674 osoby. Dziękujemy za tegoroczne ofiary kolędowe złożone na fundusz budowy kościoła oraz za okazaną nam przez Was wdzięczność, za naszą codzienną posługę duszpasterską. Osoby, które zamieszkały na ternie naszej parafii zapraszamy do złożenia wizyty w kancelarii parafialnej w celu zapoznania oraz zapisania do parafii.
 7. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

Wasi duszpasterze.

Pomódlmy się za naszych zmarłych
Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu odeszła:

+ Śp. Beata Radzewicz l. 35

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Przypominamy i prosimy, aby stosować się do zaleceń sanitarnych: ilości osób obecnych na nabożeństwach, pilnowania dystansu, zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji dłoni. Osoby z objawami infekcji prosimy o pozostawanie w domach. Osoby korzystające z dyspensy zapraszamy do uczestnictwa i łączności poprzez transmisje Mszy św. w niedzielę o godz. 9:00 i 12:00 za pośrednictwem strony internetowej oraz parafialnego facebooka. W niedzielę w godz. 15:00 – 18:00 istnieje możliwość indywidualnej modlitwy i adoracji Najśw. Sakramentu oraz możliwość przyjęcia komunii świętej o godz. 15:00, 16:00 i 17:00. Zachęcamy osoby, które uczestniczą w eucharystii za pośrednictwem mediów o skorzystanie z możliwości przyjęcia komunii świętej w tym czasie.

7 lutego - V Niedziela Zwykła - Grafik

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

7:00

Ks. Stanisław

Ks. Proboszcz, ks. Paweł

9:00

Ks. Paweł

ks. Proboszcz, ks. Stanisław

Ks. Karol

10:30

Ks. Daniel

Ks. Paweł, ks. Proboszcz, ks. Karol

12:00

Ks. Tomasz

ks. Daniel, ks. Paweł, ks. Proboszcz

Ks. Karol

ks. Adrian

14:00

Ks. Proboszcz

Ks. Adrian, ks. Tomasz, ks. Daniel

Adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 15:00 – 18:00

Możliwość przyjęcia komunii św o godz. 15:00, 16:00 i 17:00

18:00

Ks. Adrian

ks. Proboszcz, ks. Tomasz

19:30

Ks. Proboszcz

Ks. Adrian, ks. Tomasz

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok