21 lutego - I Niedziela Wielkiego Postu - ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - NIEDZIELA 21.02.2021 r.

 1. 22 lutego – poniedziałek – Święto Katedry św. Piotra Apostoła
 2. 24 lutego – środa – o godz. 17:30 Nowenna do NMP Królowej Rodzin a po Mszy św. o godz. 18:00 kolejna konferencja poświęcona modlitwie adoracji. Serdecznie zapraszamy.
 3. Dzisiejsza popołudniowa indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się w godz. 15:15-17:15, a następnie o godz. 17:15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
 4. Nabożeństwa Pasyjne w naszej parafii:
  1. Gorzkie Żale:
   • niedziela o godz. 17.15 (z kazaniem pasyjnym),
   • wtorek o godz. 18.30.
  2. Droga Krzyżowa
   • wtorek o godz. 17.00 (z udziałem dzieci)
   • piątek o godz. 18.30 (dla ogółu wiernych) – transmisja On-line
   • sobota o godz. 18.45 (z udziałem młodzieży)
 5. Dziękujemy za złożone w minionym tygodniu darowizny na rzecz parafii. Na tacę na budowę kościoła w ubiegłą niedzielę złożyliśmy 8390 zł. Serdecznie dziękujemy.
 6. Czas Wielkiego Postu to m. in. czas praktykowania postawy jałmużny. Naszym zwyczajem chcemy pochylić się nad potrzebującymi z naszej wspólnoty parafialnej. 40 rodzin które są objęte opieką naszego parafialnego Zespołu Caritas chcemy wesprzeć naszą życzliwością oraz pomocą materialną. Dary w postaci produktów będziemy mogli składać przez cały Wielki Post w koszu, który będzie ustawiony przy ołtarzu. Na stoliku za ławkami leżą przygotowane Torby Samarytanki, które można zabrać by wypełnione produktami złożyć jako swoją jałmużnę. Można też przekazać fundusze na konto parafialne z dopiskiem: Pomoc Caritas lub złożyć w kopercie do czerwonej skarbony na końcu kościoła również z dopiskiem: Pomoc Caritas.
 7. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii życzymy dobrego i owocnego przeżycia Wielkiego Postu. Szczęść Boże.

Wasi duszpasterze.

Przypominamy i prosimy, aby stosować się do zaleceń sanitarnych: ilości osób obecnych na nabożeństwach, pilnowania dystansu, zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji dłoni. Osoby z objawami infekcji prosimy o pozostawanie w domach. Osoby korzystające z dyspensy zapraszamy do uczestnictwa i łączności poprzez transmisje Mszy św. w niedzielę o godz. 9:00 i 12:00 za pośrednictwem strony internetowej oraz parafialnego facebooka. W niedzielę w godz. 15:15 – 17:15 istnieje możliwość indywidualnej modlitwy i adoracji Najśw. Sakramentu oraz możliwość przyjęcia komunii świętej o godz. 15:15, 16:00 i 17:00. Zachęcamy osoby, które uczestniczą w eucharystii za pośrednictwem mediów o skorzystanie z możliwości przyjęcia komunii świętej w tym czasie.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 21.02.2021 - Grafik

Godz. Celebrans Spowiedź, Taca, Komunia św.
7:00 Ks. Stanisław Ks. Adrian, ks. Proboszcz
9:00 Ks. Proboszcz ks. Stanisław, ks. Daniel
Ks. Adrian
10:30 Ks. Daniel Ks. Paweł, ks. Adrian, ks. Stanisław
12:00 Ks. Paweł ks. Stanisław, ks. Adrian, ks. Daniel
14:00 Ks. Tomasz Ks. Paweł, ks. Daniel, ks. Adrian

Adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 15:15 – 18:00

Możliwość przyjęcia komunii św. o godz. 15:15, 16:00 i 17:00

17:15 Ks. Proboszcz Nabożeństwo pasyjne: Gorzkie Żale
18:00 Ks. Proboszcz ks. Paweł, ks. Tomasz
19:30 Ks. Tomasz Ks. Paweł, ks. Proboszcz

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok