31 sierpnia - 22. Niedziela Zwykła - Ogłoszenia parafialne

 1. Dzisiaj jest 22. NIEDZIELA ZWYKŁA. Od przyszłej niedzieli Msze święte będą odprawiane o godz.: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 14.00, 18.00, 19.30. W dni powszednie Msze święte są o godz. 6.30, 7.00 i 18.00.
 2. 1 września – poniedziałek – początek roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 8.00 – Msza święta dla Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
 3. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 4. 4 września – pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy święte godzina święta. Po zakończeniu nabożeństwa spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium.
 5. 5 września – pierwszy piątek miesiąca. Msza święta i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.00, 16.30, 18.00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30, po południu od godz. 16.30. Od godz. 9.30 księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych.
 6. 6 września – pierwsza sobota miesiąca – Msza święta i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00.
 7. 6 września – sobota – piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Krypnie. Można zapisywać się w kancelarii przy zakrystii po każdej Mszy świętej. Wyjście z naszego kościoła o godz. 8.15.
 8. Spotkanie młodzieży II Klas Gimnazjum która się przygotowuje do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w I Piątek miesiąca września tj. 5 września. Msza święta o godz. 18.00 następnie spotkanie formacyjne w Kościele. Prosimy aby na spotkanie przybyli również rodzice.
 9. Spotkanie młodzieży I Klas Gimnazjum która się przygotowuje do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się 7 września tj. W Niedzielę. Msza święta o godz. 14.00, następnie spotkanie organizacyjne w Kościele. Prosimy aby na spotkanie przybyli również rodzice.
 10. Schola „NIEBO” wznawia działalność po wakacjach. Wszystkie chętne dzieci zapraszamy na pierwsze spotkanie w niedzielę 7 września o godz. 13.00 do salki święte Cecylii na plebanii – śpiewamy na Mszy święta o godz. 14.00. Kolejne spotkania odbywać się będą w soboty o godz. 10.00 oraz w niedzielę o 13.15.
 11. Pierwsze spotkanie scholi młodzieżowej odbędzie się w niedzielę 7 września o godz. 18.15 – śpiewamy na Mszy świętej o godz. 19.30. Do scholi młodzieżowej poszukujemy także osób grających na gitarze i innych instrumentach.
 12. Do parafii naszej powrócił Ks. dr Bogdan Skłodowski. Na mocy dekretu Ks. Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego Metropolity Białostockiego Ks. Bogdan został rezydentem w naszej parafii. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Wydziału Katechetycznego i Wydziału Nauczania oraz profesora w Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Białymstoku. Cieszymy się bardzo z powrotu Ks. Bogdana. Życzymy wiele łask Bożych i opieki Matki Bożej Królowej Rodzin w pracy duszpasterskiej w Archidiecezji Białostockiej i w naszej parafii.
 13. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła oraz za makulaturę.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok