12 października - 28. niedziela zwykła - Ogłoszenia parafialne

 1. Dzisiaj jest 28 NIEDZIELA ZWYKŁA. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.20.
 2. 13.10 – poniedziałek – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, Kapłana.
 3. 14.10 – wtorek – Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się za nauczycieli i wychowawców.
 4. 15.10 – środa – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa. O godz. 18.00 – Msza św. za zmarłego ś.p. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
 5. 16.10 – czwartek – Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
 6. 17.10 – piątek – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika.
 7. 18.10 – sobota – Święto św. Łukasza, Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia. W tym dniu Imieniny obchodzi Ks. Łukasz. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 do wspólnej modlitwy w int. Ks. Łukasza i złożymy życzenia.
 8. Nabożeństwo różańcowe w sobotę o godz. 18.50, w niedzielę o godz. 17.20, w pozostałe dni powszednie o godz. 18.30; dla dzieci od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 17.00. dla młodzieży w piątek o godz. 19.30.
 9. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30 połączona z różańcem.
 10. Na wypominki – modlitwy za zmarłych przyjmujemy w starej kancelarii przy zakrystii po każdej Mszy św., a także w kancelarii na plebanii. Wypominki będą od 3 listopada do 2 grudnia. Na stoliku za ławkami są kartki na wypominki. Prosimy wziąć kartkę i na niej wypisać zmarłych.
 11. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 12. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na październik i czasopismo: „Miłujcie się”. Można nabyć przed kościołem.
 13. Członkowie Stowarzyszenia Rodzina na Plus po każdej Mszy św. rozdają ulotki informujące o postępie prac na budowie kościoła naszej parafii.
 14. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na spotkanie formacyjne i modlitewne w piątek 17 października po wieczornej Mszy św.. Wszyscy spotykamy się przy kościele. Serdecznie zapraszamy młodzież.
 15. Spotkanie młodzieży III klas Gimnazjum, która się przygotowuje do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek 16 października. O godz. 18.00 – Msza św., modlitwa różańcowa, następnie spotkanie formacyjne w kościele.
 16. W następną niedzielę taca przeznaczona będzie na misje.
 17. Ksiądz Proboszcz dziękuję za ofiary na budowę kościoła. Dziękuje również za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na budowę naszego kościoła oraz za składaną makulaturę. Serdeczne Bóg zapłać!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok