15 marca - 4. Niedziela Wielkiego Postu - Ogłoszenia parafialne

  1. Dzisiaj jest 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. Gorzkie Żale o godz. 17.20.
  2. Dzisiaj Msza św. o godz. 12.00 z udziałem rodziców i dzieci klas III szkół podstawowych, przystępujących w tym roku do Pierwszej Komunii Św. Po Mszy św. Konferencja dla rodziców.
  3. 18 marca – środa - Dzień Imienin Księdza Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego, w tym dniu w Katedrze Białostockiej o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ks. Arcybiskupa. Polecajmy Bogu w modlitwie Najdostojniejszego Solenizanta.
  4. 19 marca – czwartek – Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze św. o godz. 6.307.00 i 18.00. W tym dniu imieniny Ks. Bogdana. Bardzo serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Będziemy się modlić w intencji Ks. Bogdana i złożymy życzenia.
  5. Nowenna do Matki Bożej Królowej w środę o godz17.30.
  6. Gorzkie Żale: w niedzielę o godz. 17.20 i wtorki o godz. 18.30.
  7. Droga Krzyżowa: dla wszystkich w piątek po wieczornej Mszy św., dla dzieci we wtorki o godz. 17.00, dla młodzieży w sobotę o godz. 18.40.
  8. W sobotę 21 marca o godz. 18.00 rozpoczynamy wielkopostne rekolekcje. Będą trwały do 25 marca włącznie. Plan rekolekcji znajduje się na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i dzisiaj ministranci rozdają plan rekolekcji przed kościołem. Prosimy wziąć i zapoznać się z programem rekolekcji. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach.
  9. Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku – to nic nie kosztuje!”. Można przynosić do Biblioteki Parafialnej w niedzielę w godzinach od 11.30 do 14.00. Rozliczenia będą weryfikowane przez wykwalifikowane osoby. Zachęcamy do rozliczania się również emerytów i rencistów, których 1% podatku również może wspomóc naszą wspólnotę parafialną, budowę naszego kościoła.
  10. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Zebrano: 7749,81zł. Ksiądz Proboszcz dziękuje także za ofiary na budowę kościoła złożone w kancelarii i na konto parafialne oraz za składaną makulaturę.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok