5 kwietnia - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - Ogłoszenia parafialne

 1. Dzisiaj jest NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO. Następne Msze św. będą o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 14.00, 18.00.
 2. Jutro drugi dzień świąteczny – Wielkanocny Poniedziałek. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 14.00, 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 19.30Ofiary na tacę w drugi dzień Wielkanocy przeznaczone są na KUL.
 3. Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez osiem dni (oktawa). Bierzmy udział we Mszach św. poszczególnych dni oktawy. W najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 5. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego. W dni powszednie po wieczornej Mszy św. W następną niedzielę - Przewodnią - w naszej Archidiecezji Białostockiej Uroczystość Bożego Miłosierdzia.
 6. W niedzielę Miłosierdzia, 12 kwietnia 2015 r. odbędzie się II PIESZA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO w Białymstoku. Będzie ona wyrazem naszej wdzięczności za kanonizację Jana Pawła II. Główna Msza św. w Sanktuarium, wieńcząca pielgrzymowanie, będzie sprawowana pod przewodnictwem Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego, o godz. 15.00. Z naszej parafii chętni pielgrzymi wyruszą o godz. 13.00 pod przewodnictwem ks. Dariusza Łuczaja. Prosimy o zgłaszanie się do Ks. Dariusza.
 7. Dziękuję Ks. Łukaszowi i ministrantom za przygotowanie  ciemnicy. Ks. Tomaszowi, Pani Małgorzacie Owczarczyk, Pani Katarzynie Pogorzelskiej, Panu Grzegorzowi Łukaszewiczowi, Panu Robertowi Zajczyk, ministrantom, młodzieży oazowej za przygotowanie grobu Pańskiego.  Ks. Henrykowi, Ks. Bogdanowi, Ks. Łukaszowi, Ks. Dariuszowi, Ks. Piotrowi, Ks. Tomaszowi, za posługę duszpasterską szczególnie podczas Triduum Paschalnego, ministrantom i scholi za przygotowanie liturgiczne Triduum Paschalnego. Dziękuję Panu organiście za oprawę muzyczną. Dziękuję chórowi parafialnemu naczelne z panią dyrygent za śpiew w Wielki Piątek, Paniom Danucie i Teresie za przygotowanie kościoła. Paniom katechetkom za przygotowanie procesji i wszystkim za udział w procesji.
 8. W następną niedzielę (Przewodnią) ofiary do puszek na Caritas archidiecezjalną.
 9. Spotkanie III klas Gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania  odbędzie się 13 i 14 kwietnia (Poniedziałek, Wtorek) o godz. 18.00 Msza św. następnie spotkanie, zaś 15 kwietnia (Środa) o godz.17.15 spowiedź kandydatów, rodziców i świadków, o godz. 18.00 Msza św., następnie spotkanie w Kościele. 16 kwietnia o godz 18.00 uroczysta Msza św. z obrzędem udzielenia sakramentu bierzmowania sprawowana przez J.E Ks. Arcybiskupa Stanisława Szymeckiego.
 10. W następna Niedzielę tj.12 kwietnia zapraszamy na spotkanie Anią Golędzinowską(byłą modelką), która opowie świadectwo o swoim nawróceniu. Swoje nawrócenie opisała w książce którą będzie można nabyć po spotkaniu. Spotkanie obędzie na  Mszy św. o godz. 9.00 i 10.30. Szczegóły na plakacie przed Kościołem.
 11. Dziękuję bardzo za ofiary na budowę kościoła. W przyszłą niedzielę drugą miesiąca taca na budowę naszego kościoła. Dziękuję za makulaturę.
 12. Weselmy się i radujmy, bo zmartwychwstał Pan prawdziwie! Niech radość wielkanocnego poranka dotrze do serc wszystkich parafian i serc wszystkich gości. My kapłani życzymy wszystkim od Zmartwychwstałego Chrystusa: błogosławieństwa, zdrowia, radości, pokoju, spokojnych Świąt Wielkanocnych, polepszenia bytu, miłości w rodzinach, w sąsiedztwie, miejscu pracy. Głośmy, że zmartwychwstał Pan. Alleluja!!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok