26 kwietnia - 4. Niedziela Wielkanocna - Ogłoszenia parafialne

 1. Dzisiaj jest 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA.
 2. 1 maja – piątek – Wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika, Patrona Ludzi Pracy.
 3. 1 maja – piątek - rozpoczyna się nabożeństwo majowe. W dni powszednie dla wszystkich o godz. 18.30, w soboty o godz. 18.45, w niedziele o godz. 17.30; dla młodzieży od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 19.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 4. 1 maja – pierwszy piątek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.0016.3018.00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30, po południu od godz. 17.30.  Od  godz. 9.30 księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych.
 5. 2 maja – sobota – Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą o godz. 7.009.0010.3012.0014.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 19.30. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi polskiej. Jest to pierwsza sobota miesiąca. Uroczystość ta została przeniesiona z 3 maja na 2 maja, ponieważ 3 maja jest niedziela wielkanocna i nie może być uroczystości maryjnej.
 6. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania Kapłańskie i Zakonne.
 7. Kwartałowe Dni Modlitwy o Powołania Kapłańskie i Zakonne przypadają 14, 16 i 17 maja.
 8. 29 kwietnia – środa – Dzień Męczenników Duchownych Polskich z czasów drugiej wojny światowej.
 9. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 10. W następną niedzielę 3 maja – pierwszą miesiąca – po Mszy św. o godz. 12.00 nieszpory i procesja eucharystyczna.
 11. W następną niedzielę 3 maja w naszej parafii rozpoczynają się nauki przedmałżeńskie. O godz. 18.00 Msza św. i po Mszy spotkanie w sali na plebanii.
 12. W dniach 5-7 czerwca organizowany jest wyjazd młodych na Lednicę koło Gniezna. Szczegóły na plakacie przed kościołem. Zapisy u Ks. Łukasza.
 13. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła. Składa serdeczne podziękowania naszemu parafianinowi za pomalowanie prezbiterium, ofiarowanie farby i innych materiałów. Uczynił to bezpłatnie. Bóg zapłać. Dziękuje także Paniom Danucie i Teresie oraz starszej młodzieży za posprzątanie kościoła oraz za makulaturę.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok