24 maja - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - Ogłoszenia parafialne

 1. Dzisiaj jest UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Za odmówienie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź”, można zyskać odpust zupełny. Nabożeństwo majowe o godz.17.30Dziś dzień modlitwy za Kościół katolicki w Chinach.
 2. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. będą o godz. 7.0010.3016.30 i 18.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30 i19.30. Jutro kancelaria nie będzie czynna.
 3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
 4. 26 maja – wtorek – Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych Matkach żyjących i o tych, które odeszły do wieczności. Nabożeństwo majowe ofiarujemy w intencji Matek.
 5. 26 maja – wtorek – Wspomnienie św. Filipa Nereusza, Kapłana.
 6. 28 maja – czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i WiecznegoKapłana.
 7. 29 maja – piątek – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, Dziewicy.
 8. 30 maja – sobota – Święto Rocznicy Poświecenia Bazyliki Metropolitalnej.
 9. 4 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Procesja będzie ulicami: Planetarna, Satelitarna, Komarowa, Jowisza, Bacieczki, Komarowa, Wróblewskiego, Planetarna. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzyków w tych miejscach, jak w ubiegłym roku. Niech też pomogą sąsiedzi.
 10. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 18.30. Dla młodzieży od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 19.30. w niedzielę o godz. 17.30, w sobotę o godz. 18.45Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30 połączona z nabożeństwem majowym.
 11. Pielgrzymowanie Szlakiem bł. Ks. Michała Sopoćki (28.05, początek godz. 18.00 – Bazylika Metropolitalna).
 12. Alumn Łukasz Ruminowicz – nasz parafianin 29 maja w piątek o godz. 16.30 w Katedrze Białostockiej otrzyma święcenia diakonatu. Módlmy się w jego intencji.
 13. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i mieszkańców naszego osiedla i nie tylko na V Festyn Rodzinny, który odbędzie się 30 maja, w najbliższą sobotę w godz. od 14.00 do 21.00, na parkingu koło naszego kościoła. Prosimy, w miarę możliwości o przyniesienie ciasta przed festynem. Podczas festynu będzie prowadzona sprzedaż fantów na zasadzie sąsiedzkiej wymiany. Niepotrzebne w domu drobiazgi można przynieść o godz. 13.00 na stoisko sprzedaży albo w tygodniu do kancelarii. Dochód przeznaczony zostanie na budowę naszego kościoła.
 14. Jest „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
 15. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła i za makulaturę. Jedna rodzina ofiarowała 500$. Serdeczne Bóg zapłać.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok