31 października - XXXI Niedziela zwykła - ogłoszenia

31.10.2021 r. – XXXI Niedziela Zwykła

 1. 1.11. – Poniedziałek – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 14:00 i 19:30.

 2. 2.11. – Wtorek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7:00, 10:30 i 18:00.
  W dniach 1-2 listopada (poniedziałek – wtorek) kancelaria parafialna będzie nieczynna.

 3. Od 2.11. do 6.11. – Wypominki – modlitwy za zmarłych. O godz. 17:00 wypominki połączone z różańcem, następnie Nieszpory żałobne oraz Msza św. w int. zmarłych polecanych w wypominkach.

 4. 4.11. – Czwartek – I czwartek miesiąca - po wieczornej Mszy św. spotkanie Grona Seminarium Duchownego w Sali konferencyjnej na plebanii.
 5. 5.11. – Piątek – I piątek miesiąca – Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00. Spowiedź rano od 6:30, po południu od 17:30. Od godz. 9:00 kapłani odwiedzą z posługą sakramentalną osoby chore z naszej parafii.
 6. 6.11. – Sobota – I sobota miesiąca – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi połączone z modlitwą różańcową po Mszy św. o godz. 7:00.
 7. 5.11. Piątek – Rozpoczynamy w naszej parafii ponownie w 33 dniowym okres ćwiczeń duchowych przygotowujących do AKTU OFIAROWANIA SIĘ JEZUSOWI CHRYSTUSOWI PRZEZ MARYJĘ Na podstawie „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” św. Ludwiga Marii Grignon de Montfort. Jest to możliwość przygotowania do odnowienia dokonanego już aktu Ofiarowania się Jezusowi przez Maryję bądź podjęcie pierwszej decyzji o takiej formie zawierzenia. Zawierzenie będzie miało miejsce 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
  Zapraszamy w najbliższy piątek (5 listopada) na konferencje wprowadzającą po Mszy św. o godz. 18:00 w naszym kościele.

 8. W przyszłą niedzielę, 7 listopada, będziemy gościli w naszej wspólnocie parafialnej alumna Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku. Ofiary, które złożymy w tym dniu na tacę będą przeznaczone na potrzeby AWSD w Białymstoku.

 9. W dniu dzisiejszym ks. Proboszcz głosi Słowo Boże w Bazylice Św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy oraz zbiera ofiary na budowę naszej świątyni. Pamiętajmy w modlitwie o ofiarodawcach na rzecz budowy naszej świątyni.

 10. Dziękujemy Wam za okazywaną życzliwość i troskę. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła.

 11. Życzymy dobrego tygodnia, niech Bóg Wam błogosławi.

Wasi duszpasterze

XXXI Niedziela Zwykła - 31.10.2021 - Grafik

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

7:00

Ks. Tomasz

Ks. Paweł, ks. Stanisław

9:00

Ks. Paweł

Ks. Daniel, ks. Stanisław

9:00

Ks. Tomasz

9:00*

Ks. Proboszcz

10:30

Ks. Daniel

Ks. Paweł, ks. Tomasz, ks. Maciej

12:00

Ks. Maciej

Ks. Daniel, ks. Paweł, ks. Tomasz

14:00

Ks. Paweł

Ks. Daniel, ks. Maciej, ks. Tomasz

17:15

Różaniec

Ks. Stanisław

18:00

Ks. Stanisław

Ks. Daniel, ks. Maciej, ks. Adrian

19:30

Ks. Maciej

Ks. Stanisław, ks. Daniel, ks. Adrian

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok