2 stycznia - II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 02. 01. 2022 r.

  1. 02. 01. – niedziela – Ksiądz proboszcz po każdej Mszy św. przedstawia sprawozdanie duszpasterskie i ekonomiczne za miniony 2021 r.
  2. 06. 01. – czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Msze św. wg. niedzielnego porządku o godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 14:00, 18:00, 19:30. W tym dniu poświęcenie kredy i kadzidła. Kredą poświęconą naznaczmy drzwi naszych domów i mieszkań jako znak, że jesteśmy chrześcijanami i przyjmujemy Chrystusa do swojego domu. Jest to również Misyjny Dzień Dzieci. Ofiary, które złożymy na tacę, będą przeznaczone na rzecz Misji.
    O godz. 17:00 Koncert Kolęd w wykonaniu Białostockiego Studia Piosenki. Serdecznie zapraszamy.
  3. 07.01. – I piątek miesiąca - Msza św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7:00 i 18:00. Spowiedź rano od godz.6:30 po południu od godz. 17:30. Od godz. 9:00 z posługą sakramentalną odwiedzimy osoby chore z naszej wspólnoty.
  4. Serdecznie dziękujemy za składane ofiary na konto na fundusz budowy kościoła, w przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę, będą przeznaczone na budowę naszej świątyni. Dziękujemy za okazywaną życzliwość i troskę. Życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Wasi duszpasterze

Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu odeszli:

​+ Śp. Robert Lemiszka l. 45

​+ Śp. Wanda – Krystyna Cybulska l. 66

​Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok