6 marca - I Niedziela Wielkiego Postu - ogłoszenia

I Niedziela Wielkiego Postu - 06.03.2022r.

 1. 6 marca – niedziela – od godz. 15:00 do godz. 17:15 możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 17:15 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym.
 2. Przez wszystkie dni Wielkiego Postu w naszym kościele jest możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 18:00 do godz. 21:00.
 3. Nabożeństwa w Wielkim Poście:
  • Gorzkie Żale - niedziela o godz. 17.15, wtorek o godz. 18.30.
  • Droga Krzyżowa - piątek o godz. 18.30, sobota o godz. 17.00 (z udziałem dzieci), sobota o godz. 18.45 (z udziałem młodzieży)
  • Nabożeństwo różańcowe – poniedziałek, środa, czwartek po Mszy św. o godz. 18:00
 4. PARAFIA POMAGA - serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy. Podczas zbiórki ofiar w ubiegłą niedzielę i w środę popielcową złożyliśmy na ten cel 25610 zł 20 USD. W kaplicy św. Józefa stoi symboliczny kosz oznaczony niebisko-żółtymi barwami. Dziękujemy za składane tam dary rzeczowe dla uchodźców. Można to też uczynić codziennie przynosząc je do domu parafialnego. Monitorujemy dynamicznie zmieniającą się listę potrzeb wskazywanych przez Caritas, która znajduje się na kartkach wyłożonych na stolikach za ławkami.
 5. Dziękujemy za okazywaną życzliwość i troskę. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii życzymy pokoju w sercui owocnego przeżycia czasu Wielkiego Postu. Szczęść Boże.

Wasi duszpasterze

Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu odszedł:

​+ Śp. Tomasz Minczewski l. 43

​Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

OGŁOSZENIA KURII METROPOLITALNEJ

 1. Ukazał się nowy numer "Dróg Miłosierdzia". Do każdego egzemplarza dołączona jest książeczka z Drogą Krzyżową według rozważań bł. ks. Michała Sopoćki. Temat tego numeru "Czas nawrócenia" związany jest z rozpoczętym właśnie okresem Wielkiego Postu.
 2. Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny przy ul. Mickiewicza 43 w Białymstoku ogłasza nabór do oddziału przedszkolnego – grupa "0” i klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023. Dni Otwarte odbędą się w dniach 9 i 30 marca w godzinach 16.00 – 18.00.
  Trwa też nabór do Liceum Ogólnokształcącego Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny przy ul. Mickiewicza 43 w Białymstoku. Bliższe informacje na stronie internetowej www.szkola.misjonarki.pl.
 3. Msza Święta dziękczynna za ocalenie miasta Białegostoku, w 33. rocznicę katastrofy pociągu przewożącego chlor, będzie sprawowana we środę, 9 marca 2022 roku, o godz. 18.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Mszy św. przewodniczyć będzie Arcybiskup Józef Guzdek Metropolita Białostocki.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok