29 maja - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - ogłoszenia

Ogłoszenia – 29.05.2022 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. 29.05. – Niedziela - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Homilie głosi ks. Tomasz. Po Maszach św. zbiórka ofiar na potrzeby organizacji tegorocznej Białostockiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, której kierownikiem jest ks. Tomasz.

  Nabożeństwo majowe o godz. 17:30, w poniedziałek i wtorek po Mszy św. o godz. 18:00.

  Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha św. połączona z nabożeństwem majowym a w kolejnych dniach z nabożeństwem czerwcowym.

 2. 30.05. – poniedziałek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej.

 3. 31.05. – wtorek – Święto Nawiedzenia NMP. W Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

 4. 01.06. - Środa – Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy do wspólnej modlitwy w int. naszych najmłodszych parafian.Nowenna do NMP Królowej Rodzin o godz. 17:30.

  Rozpoczynamy nabożeństwo czerwcowe. W dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00 w niedzielę o godz. 17:30.

 5. 02.06. – czwartek – I Czwartek miesiąca – Po Mszy św. o godz. 18:00 Modlitwy w int. powołań i spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego. W godz. 22:00 – 24:00 możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy w kaplicy domu parafialnego (wejście przy kancelarii).

  03.06. – piątek - I Piątek miesiąca – Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00. Od godz. 9:00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

  04. 06. – Sobota - I Sobota miesiąca – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. i modlitwa różańcowa o godz. 7:00.

 6. 05.06 – Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 12:00 Nieszpory oraz procesja eucharystyczna.

  Przypominamy, że w tym dniu młodzież pragnąca rozpocząć przygotowania do Sakramentu Bierzmowania będzie mogła złożyć swoje deklaracje. Zapraszam na Mszę św. o godz. 12:00 młodzież klas VIII ze Szkoły Podstawowej nr 16, a na Mszę św. o godz. 14:00 młodzież klas VIII ze Szkoły Podstawowej nr 12.

 7. Dziękujemy za okazywaną życzliwość i troskę o sprawy parafii.

 8. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii życzymy dobrego tygodnia. 

Otaczamy Was modlitwą

Wasi duszpasterze.

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli:

Śp. Marek Grzegorz Chojecki l. 69

Śp. Ludmiła Charkiewicz l. 74​​​

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok