5 czerwca - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - ogłoszenia

Ogłoszenia – 05.06.2022 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 1. 05.06 – Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest to pierwsza niedziela miesiąca - po Mszy św. o godz. 12:00 Nieszpory oraz procesja eucharystyczna.

  Przypominamy, że w dzisiaj młodzież pragnąca rozpocząć przygotowania do Sakramentu Bierzmowania będzie mogła złożyć swoje deklaracje. Zapraszamy do udziału we Mszy św. o godz. 12:00 młodzież klas VIII ze Szkoły Podstawowej nr 16, a we Mszy św. o godz. 14:00 młodzież klas VIII ze Szkoły Podstawowej nr 12.

 2. Nabożeństwo czerwcowe w niedziele o godz. 17:30, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00

 3. 06.06. – poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła

 4. 09.06. – czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

 5. 12.06. – niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. W tym dniu na Mszy św. o godz. 10:30 odbędzie się Rocznica I Komunii św. Dzień wcześniej, w sobotę 11 czerwca o godz. 17:30 możliwość spowiedzi dla dzieci i rodziców.

 6. 11.06. – sobota – w godzinach 10:00-13:00 odbędzie się Piknik dla mam organizowany przez Stowarzyszenie Dobry Moment i naszą Parafię. Na dzieci będą czekać dmuchańce, fotobudka i zabawy animacyjne. W tym czasie mamy będą mogły zadbać o siebie, korzystając z kącika kulinarnego, książkowego czy kosmetycznego. Wszystko to pod czujnym okiem naszej Patronki - św. Joanny Beretty Molli oraz Matki Bożej Królowej Rodzin. Piknik odbędzie się na terenie Parafii - na placu w pobliżu kawiarenki oraz parafialnym ogrodzie.

 7. 16 czerwca – w czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Zgodnie ze zwyczajem w tym dniu odbędzie się procesja eucharystyczna, która przejdzie tradycyjną trasą ulicami naszej parafii. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzyków w tradycyjnych miejscach, a osoby przygotowujące o zgłoszenie i potwierdzenie gotowości i możliwości ich przygotowania.

 8. W dniach 18-19 czerwca 2022 r. (sobota - niedziela) organizowana jest Rowerowa Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy wszystkich, którzy poprzez rowerowe pielgrzymowanie pragną uczcić Matę Bożą i wraz z Nią powierzać swoje intencje Panu Bogu. Pielgrzymka dotrze do Różanostockiego Sanktuarium w sobotę i następnego dnia powróci do Białegostoku, gdzie nastąpi jej zakończenie. Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce dostępne są na stronie - rekoakcje.pl.

 9. Ks. Tomasz serdecznie dziękuje za złożone w minionym tygodniu ofiary na potrzeby Białostockiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. W ubiegłą niedzielę po Mszach św. złożyliśmy na ten cel 9300 zł. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na fundusz budowy kościoła.

 10. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii życzymy dobrego tygodnia.

Otaczamy Was modlitwą
Wasi duszpasterze.

Plakat Piknik dla mam

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok