26 czerwca - XIII Niedziela zwykła - ogłoszenia

Ogłoszenia – 26.06.2022 r. – XIII Niedziela zwykła

Porządek nabożeństw w tym tygodniu:

 • Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin: Środa godz. 17.30.
 • Nabożeństwo czerwcowe: Poniedziałek – Czwartek po Mszy św. o godz. 18:00
 1. 29.06. – Środa – Uroczystość św. Piotra i Pawła, Apostołów. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna.
 2. 01.07. – I Piątek miesiąca – Msza św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7:00 i 18:00. Spowiadać będziemy rano od godz. 6:30 po południu od godz. 17:30. Prosimy na miarę możliwości o skorzystanie z sakramentu pokuty przed Mszą św.
 3. 02.07. – I Sobota miesiąca – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi połączone z modlitwą różańcową po Mszy św. o godz. 7:00.

  O godz. 19:00 Msza Św. i modlitwa o dobrego męża i dobrą żonę w ramach spotkań Droga do Kany. Po Mszy św. spotkanie integracyjne przy grillu w ogrodzie parafialnym.

 4. 03.07. – I Niedziela miesiąca – Po Mszy św. o godz. 12:00 Nieszpory i procesja eucharystyczna.

  W związku z rozpoczynającym się okresem wakacyjnym od 1 lipca do 31 sierpnia porządek Mszy św. będzie wyglądał następująco:

  • Msze św. w dni powszednie:

   godz. 7:00 i 18:00 (nie będzie Mszy św. o godz. 6:30)

   Spowiedź w dni powszednie będzie możliwa 20 minut przed Mszą św.

  • Msze św. w niedziele

   godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00, 19:30

   (nie będzie Mszy św. o godz. 14:00)

  • Od 27 czerwca do 31 sierpnia kancelaria parafialna będzie czynna

   od poniedziałku do piątku w godz. 18:30 – 19:30.

 5. W imieniu Wspólnoty Drabina Jakubowa dziękuję za okazane w minioną niedziele wsparcie. Na pomoc w organizacji wypoczynku dla osób z niepełnosprawnością przekazaliśmy 3107 zł.

 6. W dniu dzisiejszym nasi ministranci wraz z ks. Tomaszem wyruszają na Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej, które odbędą się w Kołobrzegu. Prosimy o modlitwę o bezpieczną podróż i dobry pożyteczny czas spotkań z ministrantami z całej Polski.

 7. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii oazowych animatorów Diakonii Misyjnej Ruchu Światło – Życie wśród których są nasze parafianki Ola i Karolina. W lipcu wyruszają do Kenii, by tam posługiwać w domu dziecka i Tanzanii, aby tam prowadzić 5-cio i 15-to dniowe rekolekcje oazowe dla miejscowej młodzieży oraz do Zimbabwe aby posługiwać w tamtejszej parafii. Po Mszach św. przeprowadzą zbiórkę ofiar do puszek, którezostaną przeznaczone na organizacje rekolekcji w Afryce oraz wyjazd i utrzymanie misjonarzy.

 8. W kaplicy pojawiła się część odnowionych ławek. Kolejne ławki trafiły do renowacji. Od 10 do 25 lipca będzie przeprowadzany remont naszej kaplicy. Kaplica zostanie odmalowana, pojawi się nowe tabernakulum oraz nieco zmieni się wygląd prezbiterium. Dziękuje za okazywaną troskę i wsparcie materialne dla tych prac. W minionym tygodniu w kancelarii i na konto złożyliśmy na ten cel 1300 zł. Dziękuję za ofiary na budowę kościoła, w kancelarii i na konto złożyliśmy 1100 zł.
 9. Życzmy Wam dobrego tygodnia. Wypoczywającym dobrego i pożytecznego wypoczynku a pracującym potrzebnych na ten tydzień sił. Szczęść Boże!

Otaczamy Was modlitwą
Wasi duszpasterze

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła:

Śp. Łucja Maria Tarnowska l. 66

Polećmy też naszych bliskich zmarłych we wspólnej modlitwie

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok