3 lipca - XIV Niedziela zwykła - ogłoszenia

Ogłoszenia – 03.07.2022 r. – XIV Niedziela zwykła

 1. 03.07. – I Niedziela miesiąca – Po Mszy św. o godz. 12:00 Nieszpory eucharystyczne oraz procesja. Ofiary które złożymy na tacę są przeznaczone na potrzeby archidiecezji.

 2. Gościmy dziś w naszej parafii oazowych animatorów Diakonii Misyjnej Ruchu Światło – Życie wśród których są nasze parafianki Ola i Karolina. Za kilka dni wyruszają do Kenii, by tam posługiwać w domu dziecka i Tanzanii, aby tam prowadzić 5. i 15. dniowe rekolekcje oazowe dla miejscowej młodzieży oraz do Zimbabwe aby posługiwać w tamtejszej parafii. Po Mszach św. przeprowadzają zbiórkę ofiar do puszek, które zostaną przeznaczone na organizacje rekolekcji w Afryce oraz wyjazd i utrzymanie misjonarzy.

 3. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze św. w dni powszednie są o godz. 7:00 i 18:00. Spowiedź w dni powszednie jest możliwa 20 minut przed Mszą św.

  Msze św. w niedziele wg. stałego tradycyjnego porządku, nie ma Mszy św. o godz. 14:00.

  Kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 18:30 – 19:30.

 4. Decyzją Księdza Arcybiskupa Józefa Guzdka z dniem 1 lipca br., posługę duszpasterską w naszej parafii w charakterze rezydenta rozpoczął ks. Marek Solniczek, który jest Dyrektorem Diecezjalnego Radia I oraz Wicedyrektorem Caritas Archidiecezji Białostockiej. Witamy ks. Marka serdecznie w naszej wspólnocie. Otoczmy go naszą modlitwą i życzliwością.

 5. Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z Białegostoku 3 sierpnia br. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy wszystkich, którzy poprzez rowerowe pielgrzymowanie pragną uczcić Matkę Bożą i wraz z Nią powierzać swoje intencje Panu Bogu. Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce dostępne są na stronie - www.rowerymka.pl lub pod nr-em tel. 600 111 974.

 6. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza młodzież męską na „Rekolekcje w kajaku”. Odbędą się one w dniach 16-18 sierpnia 2022r. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.awsd.bialystok.pl

 7. Dziękujemy za okazywaną w minionym tygodniu życzliwość i troskę. Dziękujemy za ofiary na prace związane z remontem kaplicy, w minionym tygodniu w kancelarii i na konto złożyliśmy 2200 zł. Na fundusz budowy kościoła złożyliśmy 1125 zł. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na fundusz budowy kościoła.

 8. Życzmy Wam dobrego tygodnia. Wypoczywającym dobrego i pożytecznego wypoczynku a pracującym potrzebnych na ten tydzień sił. Szczęść Boże!

Otaczamy Was modlitwą
Wasi duszpasterze

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok