16 kwietnia - II Niedziela Wielkanocna - ogłoszenia

Ogłoszenia – 16.04.2023 r. – II Niedziela Wielkanocna

 1. 16.04. – niedziela – Święto Bożego Miłosierdzia. Rozpoczyna się 79 Tydzień Miłosierdzia, którego mottem przewodnim są słowa Papieża Franciszka: „ Skoro dostąpiliśmy miłosierdzia, stańmy się miłosierni.

  O godz. 13:00 wyruszy z naszej parafii XI Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku.

  W dniu dzisiejszym po Mszach św. zbiórka ofiar na Caritas Archidiecezji Białostockiej.

 2. W najbliższych miesiącach w naszej parafii odbędzie się cykl spotkań dla małżonków oraz rodziców.

  Pierwsze spotkanie to warsztaty dla małżeństw, pt. "Jak się dogadać w Małżeństwie?", na które zapraszamy Was w sobotę, 22 kwietnia w godz. 10.00-17.00.

  Miejsce: Sala konferencyjna w domu parafialnym Parafii NMP Królowej Rodzin w Białymstoku

  Prowadzący: Joanna i Norbert Dawidczykowie - małżeństwo od 22 lat, rodzice 3 dzieci, psychoterapeuci, od lat prowadzący warsztaty i rekolekcje dla małżeństw. Więcej na www.dawidczykowie.pl

  Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

  Zapisy mailowe do 20 kwietnia 2023 r.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiste w Kancelarii Parafialnej.

 3. W sobotę o godz. 19:00 Msza św. i modlitwa dobrego męża i dobrą żonę za wstawiennictwem św. Józefa i św. Joanny w ramach naszych spotkań Droga do Kany. Serdecznie zapraszamy.
 4. Już niebawem, bo 28 kwietnia (piątek) będziemy obchodzili wspomnienie Św. Joanny Beretty Molla. Już dziś serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w tym dniu podczas Mszy św. o godz. 18:00 a następnie do wzięcia udziału w spotkaniu okolicznościowym które organizujemy w naszej parafii jak zawsze wraz ze Stowarzyszeniem Dobry Moment. Jeśli są wśród nas takie osoby - skądinąd wiemy, że tak -, które doświadczyły szczególnego orędownictwa naszej świętej i mogłyby podzielić się świadectwem podczas tego spotkania to prosimy o kontakt z księżmi naszej parafii. Wiara pomnaża się wtedy gdy się nią dzielimy z innymi. Serdecznie zapraszamy.
 5. Dziękujemy za okazywaną w okresie świątecznym życzliwość i dobro. Dziękujemy za ofiary złożone na budowę Kościoła. W Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego złożyliśmy na ten cel 19810 zł.

Życzmy dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Otaczamy Was modlitwą

Wasi duszpasterze.

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odszedł:

Śp. Tadeusz Leśniewski l. 80

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

plakat dot. warsztatów małżeńskich

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok