09 lutego - V Niedziela Zwykła - Ogłoszenia Parafialne

 1. Dzisiaj jest 5. NIEDZIELA ZWYKŁA.
 2. 10 lutego – poniedziałek – Wspomnienie św. Scholastyki, Dziewicy.
 3. 11 lutego – wtorek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorych. Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.30. Będziemy się modlić w ich intencji wypraszając łaskę zdrowia. Po Mszy św. będzie udzielony sakrament chorych. Warunkiem przyjęcia sakramentu chorych jest stan łaski uświęcającej.
 4. 14 lutego – piątek – Święto św. Cyryla, Mnicha i Metodego, Biskupa,Patronów Europy.
 5. 15 lutego – sobota – Wspomnienie bł. Michała Sopoćki, Prezbitera. Uroczystości odbędą się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Radzymińskiej. Program uroczystości na tablicy ogłoszeń.
 6. 15 lutego – sobota - o godz. 18.00 Msza św. za zmarłego ś.p. Ks. Prałata Stefana Girstuna. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 8. W czwartek po wieczornej Mszy św. Nowenna do św. Joanny.
 9. Spotkanie II klas Gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się 14 lutego w piątek: o godz. 18.00 Msza św. następnie spotkanie formacyjne.
 10. Jest czasopismo diecezjalne Drogi Miłosierdzia na luty i Gość Niedzielny. Można nabyć przed kościołem. Zachęcamy do nabycia i czytania.
 11. Już kolejny rok możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku w rozliczeniu PIT za 2013 rok. Również po raz drugi Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku – to nic nie kosztuje!”.  Można przynosić do Biblioteki Parafialnej w niedzielę w godzinach od 11.30 do 14.00. Rozliczenia będą weryfikowane przez wykwalifikowane osoby. Zachęcamy do rozliczania się również emerytów i rencistów, których 1% podatku również może wspomóc naszą wspólnotę parafialną. Dzięki Waszemu wsparciu w ubiegłym roku mogliśmy znacząco wesprzeć działalność parafii, w tym budowę kościoła. Dziękujemy i prosimy o wsparcie.
 12. Ksiądz Proboszcz bardzo serdecznie dziękuje za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy oraz za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na budowę kościoła, a także za składaną makulaturę.
 13. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.
 14. Kancelaria parafialna czynna z rana od godziny 8.30 do 9.30 .
 15. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Prosimy o ofiary na budowę naszego nowego kościoła. Dzisiaj do  bloków  przyjdą ministranci aby przypomnieć o kolędzie i zapytać kto przyjmie kapłana.  

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok