19 maja - V Niedziela Wielkanocna - Ogłoszenia

  1. Dzisiaj jest 5. NIEDZIELA WIELKANOCNA.
  2. 24 maja – sobota – w tym dniu modlimy się za Kościół katolicki w Chinach.
  3. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30 połączona z nabożeństwem majowym.
  4. Nabożeństwo majowe w dni powszednie dla wszystkich o godz. 18.30, w soboty o godz. 18.45, w niedziele o godz. 17.30; dla młodzieży od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 19.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  5. 24 maja w sobotę o godz. 8.30  spod kościoła wyjazd młodzieży bierzmowanej do Suchowoli na pielgrzymkę dziękczynną za otrzymany sakrament bierzmowana.
  6. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i mieszkańców naszego osiedla i nie tylko na IV Festyn Rodzinny, który odbędzie się 31 maja, sobota w godz. od 15.00 do 20.00, na parkingu koło naszego kościoła. Prosimy, w miarę możliwości o przyniesienie ciasta przed festynem.  
  7. Trwają nauki przedmałżeńskie. O godz. 18.00 Msza św. i po Mszy spotkanie w sali na plebanii.
  8. Dzisiaj Diakon Michał kończy pracę duszpasterską w naszej parafii. 31 maja o godz. 11.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego zostanie wyświęcony na kapłana. Bardzo serdecznie dziękujemy Diakonowi Michałowi za piękną pracę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy wiele łask Bożych i opieki Matki Bożej Królowej Rodzin na nowej drodze kapłańskiej. Szczęść Boże!
  9. Jest czasopismo diecezjalne Drogi miłosierdzia na maj. Zachęcamy do nabycia i czytania.
  10. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła oraz za składaną makulaturę. W drugą niedzielę miesiąca na tacę przeznaczona na budowę kościoła złożono 7001,41 PLN. Serdeczne Bóg zapłać.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok